Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Моторола започна обновяването на Moto Z до Android 7.1.1:
http://www.mobilebulgaria.com/news/40692...ndroid-711
П.С-Моторола България ми отговориха,че август ще има ъдпдейт за модела в България.Очакваме го най-вероятно в началото на Август.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Как е при вас камерата на тъмно? Аз имам сериозен проблем с включена светкавица. При снимка и светване на светкавиця, снимката става цялата в "мъгла" и нищо не се вижда. Това не е нормално, никога не ми се е случвало с други модели от какъвто и ценови диапазон да са били! Може да има влошаване на качаството като шум и т.н., но никога такава "мъгла", която прави снимката едно сиво-бяло поле без различими обекти!
Цитирай
#3

Дай снимка да я видим тая мъгла.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#4

Това за кой модел е сега?!За Moto Z или за Moto Z Play говорим?Аз съм със Moto Z,изобщо нямам такива проблеми,дори светкавицата вечер много добре изчиства снимките.Пусни снимка да видим.И по темата малко:Петък получих Android 7.1.1 на Moto Z.Телефона стана по-пъргав,нищо непознато не виждам,предвид че бях със Нексус преди.Със Юлския секюрити пач е,работи мазно,батерията има леко подобрение.За момента само плюсове,ъпдейта беше около 1,2GB.Ааа да..освободи ми се повече място на вътрешната памет,не знам какво са барали там.Снимките ми са същите,даже сякаш леко е завишена остротата и детайла,не се оплаквам,получават се прекрасни снимки.Приложението за камерата има ново леко подобрено меню,не е много променено,някакви дребни детайли по интерфейса.Иконите станаха кръгли както на пиксел..общо взето това е за момента.Ако се сетя нещо ще го добавя.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#5

За Z Play става въпрос. В бързината от телефона не съм догледал коя е точно темата.
И все пак...ето една снимка направена в антре при сумрак. Забелязвам, че колкото по-тъмно е и колкото по далеч е обекта, толкова повече я "хвърля" тази замъгленост.


[Изображение: 6fadb05ddc5ca3fd.jpg]

Примерно наскоро в почти пълен мрак зад един блок снимах група котки и накрая имаше само супер наситена сивота, без абсолютно никако различаване на каквито и да е обекти и единствено светеха очите на котките...и това беше.
С гръб съм ,който има ринггче около камерата, но не е от него проблема. Предната камера няма проблем със светкавицата на тъмно. Поне не от такова естество де.
Цитирай
#6

Някой да каже купувал ли е адаптер за слушалки от usb-c към 3,5mm ,и дали с адаптера функционира микрофона на слушалките или е само за музика?
Цитирай
#7

За купуване на адаптер не знам,имах го в комплекта и още не съм го разпечатвал,но довечера ако ми остане време ще видя за какво иде реч.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#8

Колеги, искам да закупя Мото З от Теленор. Имам два въпроса.

1. Версията на телефона от Теленор с 4 гб рам ли е?
2. Какъв Мото Мод идва в комплекта от Теленор?

Благодаря

Xiaomi Mi Max
Цитирай
#9

1.Телефона навсякъде си е със 4 гб рам.
2.Ако не е споменато към офертата,не съм сигурен дали ще получиш някакъв мод.В комплекта иначе има гръбче,което се закача като мод.Иначе преди даваха JBL колонка.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#10

За Мото Z Play има отделна тема, по принцип се води по-нисък клас, така че е логично да има повече бъгове. За първи път ползвам Моторола Z, изключително приятно изненадан съм, направо лети.

Motorola Moto Z
Цитирай
#11

(2017-11-05, 22:57:51)batetony написа:  За първи път ползвам Моторола Z

Навсякъде в нета и при операторите модела го дават като Lenovo Moto Z.
Знам, че Motorola и Lenovo са на едни собственици, но не е ли по правилно да се води Lenovo Moto Z ?
Цитирай
#12

Явно чистия android си е много добре. Аз на Sony минах и той си е почти с чист. Лети системата.

Изпратено от моят G8441 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#13

Колко ви издържат батериите,притеснява ме толкова малка батерия на такъв хардуер?
Цитирай
#14

От опит ще говоря.На моя издържаше около 4 часа и нещо SoT,въпреки малката си батерия.Гледах да ползвам тъмни wallpapers,понеже удължават живота на батерията..благодарение на AMOLED панела.Като цяло батерията е смешна на хартия,но реално не е чак толкова зле.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#15

Днес подписах с Виваком и след като се активират услугите очаквам да взема Moto Z + JBL колонка.
Беше на уникална цена и избрах него. Надявам се да съм направил правилен избор.
Цитирай
#16

Не си сгрешил.Още повече щом е на супер цена.
Цитирай
#17

И аз очаквах да го взема, но го няма дори и на поръчка. Даже предложих подкуп Smile на един от служителите ако ми го поръча.
Е, не стана. Каза, че няма как да го достави, защото е свършил, но не е махнат от сайта им.

Ако се уредиш с такъв на тази смешно ниска цена, казвай.
Цитирай
#18

Днес подписах договор и споменах за този телефон.
Оказа се, че бил поръчан от баща за дъщеря му, но днес звъннали да се откажат.
Дъщерята искала Huawei p10.
Телефонът пътувал и утре ще е в офиса на Виваком, в който бях днес.
Това бил последният свободен телефон във Виваком или поне така ми казаха
и ме увериха, че не е демо бройка
Изкарах късмет, че отидох да подписвам днес. Резервираха ми го и ще го взема след активация на заявените услуги. Утре ще активират нет и тв, а преноса на  номера се надявам да стане след 1-2 дни.
Първоначално не повярвах, че телефона+JBL колонката ще ми излезе 136,50лв
Само колонката струва повече
Цитирай
#19

Браво, късметът е бил на твоя страна. Аз нямах такъв. Явно ти взимаш последната бройка на тази страхотна цена.
Цитирай
#20

Дано да излезе читава бройка

Телефонът е пристигнал в офиса на Виваком и преди час отидох да го видя.
Като усещане е много приятен, а екрана му е великолепен.
Сега остава да почакам до Четвъртък, за да го получа.
Утре ще ми пренесат номера към Виваком,
но трябва да мине още 1 ден след това, за да получа телефона.
Цитирай
#21

Имам телефона и всички модули за него и съм изключително доволен от него.Само да споделя че исках да си взема Z2 за втори телефон обаче някой от тъпите им мениджъри е решил този телефон да не се внася и продава в България.Изключително идиотска фирмена политика а иначе твърдяха че разчитат на Мото телефоните за да завладеели пазара.

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай
#22

Сподели как се държи батерията.
Колко екран прави?
Цитирай
#23

С батерия 2600 mAh колко SOT да направи с дисплей 5,5'? Максимум 4ч. със stock ROM.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#24

Ако прави 4 часа ще е добре
Цитирай
#25

Колега и аз си го взех на страхотната цена, но от магазина ми казаха, че колонката не се дава при тях и че оператор ще се свърже с мен за доставката.При тебе как стоят нещата с нея?
Поздрави!

Motorola Moto Z 32GB
Nexus 4 8GB White - Android 4.4.3 Stock
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)