Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

Възможно е, но таймера беше нулиран, а по телефона и екрана нямаше никакви следи от ползване.
А батерията се държи над очакванията ми, много по-добре от тази на huawei p8 lite
Няколко дни преди да го получа, беше вече пристигнал в офиса
и отидох да го видя. Не мога да си спомня дали тогава имаше фолио
Тогава не бяха активирани услугите и не ми го дадоха
Цитирай
Аксесоари
#52

Току що ми звъннаха от 123, за да уточним адреса на доставка на подаръка JBL Soundboost Speaker за моя Moto Z.

След толкова перипетии и неясноти накрая май ще има хепи енд.

Имам чувството обаче, че през 123 са вързани няколко различни служби,
защото сега жената която ми се обади беше много мила и любезна,
не като тази, която ми се пада в 99% от случаите, когато им звъня.

Обясних и за лошата организация и комуникация между различните им звена.
Цитирай
#53

Добри новини за ъпдейта до Орео.
http://www.mobilebulgaria.com/news/42340...0%BD%D0%B8

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#54

Наистина е добра новина.
Подобренията звучат впечатляващо,
особено намаляне с 2GB на използваното място
Цитирай
#55

Пристигна подаръка за Moto Z   Dance

Звукът е прекрасен  Rock
Цитирай
#56

Моята също пристигна днес, звука наистина е подобрен и е супер, имам лаптоп Lenovo с JBL говорители, но 4 год по-стари от тонколонката и звука е много приятен.
Сега остава да чакаме Oreo-то и става много приятно вече.
Поздрави!

Motorola Moto Z 32GB
Nexus 4 8GB White - Android 4.4.3 Stock
Цитирай
#57

Когато си купих моя от Теленор в комплекта имаше черен заден мод-панел, пластмасов прозрачен бъмпър, преходник от тип С към жак за слушалки, кламер за отваряне на сим-картата и 15 W турбо пауър зарядно с вграден кабел.Нямаше слушалки нито кабел а протектора е транспортен с рисунки по него, такава е комплектовката.

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай
#58

Моята окомплектовка беше същата.
Цитирай
#59

От 23.03.2018г. Motorola Moto Z влиза в промоция на 699лв. С подарък insta share projector във веригата на Техномаркет. Офертата е мега добра, защото само проектора е към 5 стотака Big Grin
Цитирай
#60

Честито през Telenor вече има 8ца за Moto Z

Изпратено от моят XT1650 с помощта на Tapatalk

Huawei P30 Pro / Moto Z







Цитирай
#61

И през Виваком е наличен Орео
Цитирай
#62

(2018-04-16, 20:10:49)Mr_Izrod написа:  Честито през Telenor вече има 8ца за Moto Z

Изпратено от моят XT1650 с помощта на Tapatalk

При мен Google Feed-a на моторола лаунчъра се държи неадекватно. НЕ ми излизад никакви фийдове, понякога излизат, после изчезват. Когато искам да редактирам мястото до което да ми показва пътния трафик, там стои празна опцията... Някой ако знае как може да се направи тъмна темата на бързите настройки  да сподели. Другото е, че телефона ми показва вече малка снимка на абоната който набирам и е с ниско качество самата снимка...
Цитирай
#63

Гугъл фийда се пооправи, но все пак когато в настройките му отида в опцията да задам къде се намира домът ми и къде работата - там стои празно, това с картинките го оправих да бъдат с по хубаво качество, другото което не мога да разбера защо е та а е , когато трябва да вкарам ПИН код при включване на телефона или на друго място, не ми излиза голямата цифрова клавиатура с големи бутони и само цифри, а ми излиза нормалната за писане на букви и от там трябва да обърна на цифрова...
Цитирай
#64

Хммм интересно, аз на Виваком нямам.Цъкам за проверка и последно ми дава декември 2017г. интересно.
Някой ще пусне ли една снимка на настройки- всичко за телефона при мен там пише xt1650-03 reteu, може да има значение знам ли.Интересно как нямам ъпдейт.
Поздрави!

Motorola Moto Z 32GB
Nexus 4 8GB White - Android 4.4.3 Stock
Цитирай
#65

(2018-04-18, 15:51:33)gecatax написа:  Хммм интересно, аз на Виваком нямам.Цъкам за проверка и последно ми дава декември 2017г. интересно.
Някой ще пусне ли една снимка на настройки- всичко за телефона при мен там пише xt1650-03 reteu, може да има значение знам ли.Интересно как нямам ъпдейт.
Поздрави!
Заповядай![Изображение: ff84d65f2d612e8ba7931de7b2161e27.jpg]

Изпратено от моят XT1650 с помощта на Tapatalk

Huawei P30 Pro / Moto Z







Цитирай
#66

При мен стана след генериране на линк от един сайт, сега ще тествам да видя как е с 8.0.

Motorola Moto Z 32GB
Nexus 4 8GB White - Android 4.4.3 Stock
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)