Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Рестартира се при натоварване
#1

Здравейте.
Телефонето започна да ми прави мизерии.
Преди имах инсталиран къстъм ром. Флашнах
  рикавъри 3.0.0.3 и започнаха мизериите.
При опит да инсталирам отново рома ми дава
грешка. Пробвах няколко различни рома и не могат
да се инсталират. Можех да си върна само нандроид бекъп на рома. Върнах  си старото рекавъри
3.0.0.0 и при връщане бекъп на телефона , не запали. Появи се в горния ляв ъгъл някакъв червен надпис и до там. Флашнах стоков ром. Рутнах , но сега като натоваря телефона с по тежко приложение се рестартира. Въпроса ми е, въможно ли е да е от батерията? Телефона е на 3 години и почти всяка вечер е на зарядно. Или вече е тръгнал да се прецаква и да започвам да оглеждам за нов.
Поздрави.
Писах поста от телефона и клавиатурата си прави каквото поиска. Слага букви пред думата. Препинателните знаци при отбелязване трият предната дума. Шрифта се мени сам. Извинявам се за нескопосания пост.

LG V30
Цитирай
Аксесоари
#2

Спрямо опита с моя G3 32 GB - май отива към прецакване. Но пък е издържал цели три години.
Цитирай
#3

Рестартирането продължава ли когато го ползваш на зарядно? Ако не, значи е от батерията.

Samsung Galaxy SII Plus Stock 4.2.2 => LG G3 32 GB Gold 6.0 Marshmallow 
Alcatel Pixi 4 7" 6.0 Marshmallow 
Лада път не знае, тя просто върви напред. (;
Цитирай
#4

(2017-07-22, 12:44:17)LauraGT написа:  Рестартирането продължава ли когато го ползваш на зарядно? Ако не, значи е от батерията.

Благодаря. Когато е на зарядно всичко е наред. От батерията ще са мизериите май. Има още хляб в телефончето.

LG V30
Цитирай
#5

Предположих, защото и аз с оригиналната батерия имам freeze & restart на моменти, плюс 70% са ми час и половина с нея. Big Grin Радвам се, че проблемът е елементарен.

Samsung Galaxy SII Plus Stock 4.2.2 => LG G3 32 GB Gold 6.0 Marshmallow 
Alcatel Pixi 4 7" 6.0 Marshmallow 
Лада път не знае, тя просто върви напред. (;
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)