Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Много бързо падаща батерия на s 5 neo
#1

Здравейте,имам samsung s 5 neo,купен декември 2016г. До скоро батерията ми държеше два ден,като нета винаги е включен,използвам и вайбър и фейс и е .От може  може месец пада за 7-8 часа при същите условия.Калибрирах я,махнах доста приложения и снимки и почти съм с празен тел и пак същото 7-8 часа.Гледах батерията да не се е ,нищо и няма.Дайте ,мисля да върна заводските настройки,но ще чакам първо съвет от вас.
Благодаря ви предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Използвам тази тема за да не правя друга.Телефона е S5 от известно време както си работи и има 60-70-% батирия се рестартира и пише че има 2 процента..Телефона е на дъщерята и е на 2г и 3м.Тя не го оставя на мира и мислех ,че батерията е проблема,но днес купих нова и го направил същият проблем.Какъв може да е проблема ако може някой да ме насочи ,Двърнем първоначалните настройки ли или наново да му сложим андроид.Ако може да сложите линкове към файлове и трябва ли да се рутва телефона.Тука се зачетох и не както примерно при Хуавей,леново.Тях съм ги преинсталвал но този не знам.Благодаря предварително.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)