Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Обновяване на времето
#1

Здравейте. В настройките съм задал автоматично обновяване на един час, а информацията не е обновявана от от както е закупен телефона миналия петък. Когато се влезе в приложението пише "остаряла информация за времето" . Има ли някой с подобен проблем и знаете ли как може да бъде оправено?
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай с изчистване кеша на приложението.

 
Цитирай
#3

Когато опиташ да го обновиш ръчно, получава ли се? Да не си му дал да спира да работи на заключен/загасен екран?

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#4

Аз го имах същия проблем докато бях собственик на телефона. Това беше едно от малкото дразнещи неща заради които се върнах пак на Самсунг.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#5

Днес оправих проблема. Когато се плъзне надолу да се обнови времето ръчно изкача настройка да бъде включено точното местоположение. Включих го и се появяват три опции. Да се ползва GPS wifi и мобилни данни, само wifi и мобилни данни или само GPS. Естествено най логично е да се избере средния вариант. Времето вече се обновява без проблем. Пиша това ако някой има подобен проблем как да го реши.
Цитирай
#6

Така се получава защото си му задал да те засича през GPS и да обновява на мястото където си. След като изключиш GPS възниква този проблем.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#7

Зададена е опция за обновяване само чрез данни, не виждам да има GPS, а и не му трябва.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)