Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S8 launcher за S7 Edge
#1

Реших да пробвам като сложа лаунчъра на S8 на моя S7 Edge. Стана няма никакви проблеми и върви нормално , но искам да попитам ако случайно излязат ъпдейти на лаунчъра на мен няма да ми дойдат нали ? Тъй като не е изтеглен от Google Play , а от един сайт.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2017-07-22, 08:21:28)Alexandar1988 написа:  Реших да пробвам като сложа лаунчъра на S8 на моя S7 Edge. Стана няма никакви проблеми и върви нормално , но искам да попитам ако случайно излязат ъпдейти на лаунчъра на мен няма да ми дойдат нали ? Тъй като не е изтеглен от Google Play , а от един сайт.

Ще си го обновяваш от сайта от който си го изтеглил.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#3

Колега, ще споделиш ли файла за да го пробвам и аз Smile

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай
#4

(2017-07-22, 19:04:51)maniaka198 написа:  Колега, ще споделиш ли файла за да го пробвам и аз Smile

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Разбира се , заповядай : https://drive.google.com/file/d/0B4UHx5Z...VhYlE/view
Цитирай
#5

Модната версия на лаунчера с много настройки, но не знам дали ще работи на не рутнат телефон. Инсталират се и двата файла, който е с рут замества оригиналния файл с този в архива а другия файл го пуска в system/priv-app със съответните права и рестарт.
http://www27.zippyshare.com/v/KeoPNlQ6/file.html


Прикачени файлове Миниатюри
   

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#6

Това е само за рутнати телефони. Колегата говори и е дал линк за сток, обикновено арк. което си се инсталира, като обикновена програма.

Иначе е готин и изглежда добре.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#7

Като качих лаунчъра някои икони станаха на роботче(андроид) на какво може да се дължи?И как може да се оправи?

Samsung Galaxy S3 Black, Samsung Galaxy S7 EDGE Gold
Цитирай
#8

Рестартира ли телефона.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#9

(2017-07-23, 19:10:30)gogon написа:  Рестартира ли телефона.

Оправих се!Само на началния екран са били така.Преместих ги отново и няма ядове.Благодаря

Samsung Galaxy S3 Black, Samsung Galaxy S7 EDGE Gold
Цитирай
#10

Здравейте,
реших да инсталирам най-новия touchwiz, но ми дава, че "има конфликт със съществуващ пакет". Пробвах чистене на data, cache през приложенията. Имаше един вариант с поставяне на пряк път на екрана на инсталационния файл -> изключване -> wipe (не помня вече кой точно беше) и стартиране на телефона -> веднага инсталация. Пак нулев резултат.
При настройки-> приложения, нямам на приложението деинсталиране на актуализации (системно приложение е и няма, или поне на моя няма).
Какъв друг вариант мога да пробвам, с който да се получи и да не руутвам?
Цитирай
#11

И при мен не се получава. За какво ти е тоя лаунчер всъщност. На S7 проблем е само че не могат да се крият приложения.

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#12

(2017-07-23, 13:55:42)gogon написа:  Това е само за рутнати телефони. Колегата говори и е дал линк за сток, обикновено арк. което си се инсталира, като обикновена програма.

Иначе е готин и изглежда добре.

Ами оказа се, че работи и на не рутнати.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#13

Еми, добре. Как се инсталира- резархивираш зип файла и инсталираш като обикновено арк. Или със заместване?

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#14

Със заместване без руут няма как да стане. Само като обикновено апк се инсталира. Но както казах при мен не иска Smile

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#15

Точно това ми е интерсно и на мен. Затова попитах Ивайло. Според мен си е за рутнати или през рековери или със заместване, но той казва, че става и за не рут. Сигурно ще ни каже.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#16

Правих един едж (без рут) и пробвах, работи, утре трябва да правя друг, ще пробвам и на него и ще пиша какво е станало.
Щях да пропусна една подробност, не работят всички опции като жестовете например.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#17

https://forum.xda-developers.com/galaxy-...1737/page1

От тази тема лаунчъра работи без руут. Усещам лек лаг
Цитирай
#18

Ето при мен който работи без проблем и без роот
Цък
Теглите и слагате във телефона, отваряте файл мениджъра и минимизирате, влизате в настройки чистите кеша и данните на тъч уиза, максимизирате файл мениджъра и инсталите като нормално приложение. При мен стана и съм много доволен, не знам дали си внушавам, но сякаш батерията много по-бавно пада.



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай
#19

Лаунчерът е същия от моя пост
Цитирай
#20

Пробвал съм ги всички с8 лаунчъри и анимацията при отваряне на приложение не е както оригиналните на С7 и С8. Това ме спря да го ползвам. Иначе от тази тема работи перфектно - https://forum.xda-developers.com/galaxy-...s-t3584130

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)