Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Безпричинно светване на екрана
#1

Здравейте! От както имам телефона забелязвам, че понякога светва без причина. Опитвах се да намеря някаква закономерност в т'ва светване, но уви - няма. Случва се и когато е на зарядно, и когато е на батерия. Не е някаква нотификация, просто си светва без да съм го докоснал или доближил, и си изгасва след 10 - 15 секунди. Случвало ли се е на някой друг и има ли причина и решение на проблема?
Телефона е P10 VTR-L29 с B151 и възстановени фабрични настройки.
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз го забелязах и доста гледах настройките, но не открих нищо, със същия софтуер съм.

Samsung Galaxy S24 256GB Onyx Black + Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L 10.1 32GB 4G
Цитирай
#3

Проверете настройките на известията във вайбър. Там има такава настройка за светване на дисплея при съобщение.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#4

Едва ли. Колегата май каза, че няма известия и е безпричинно. Да не би да има нещо като на лг опитвал ли си да чукнеш по екрана или някакви подобни да видиш ще светне ли

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Не е от известия. Светва без причина докато е на бюрото, без да го докосвам или доближавам. Вероятно и в джоба ми го прави това понякога. Пробвал съм да го "светна" умишлено - не става нито с почукване, нито с доближаване на сензора за близост, нито с усилване/намаляне на околната светлина (светване с фенерче към телефона), нито даже с размърдване на телефона. Тоест, светването не е предизвикано от някой от тези сензори.
Цитирай
#6

След заводски без нищо пробвал ли си го?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

При мен ми се е случвало , но само 1 път откакто съм с B150 . Както си седи на поставката на бюрото изведнъж сам се включи ... очаквах някакво известие от вайбър да излезне ( попринцип при вайбъра първо светва екрана после идва известието ) , но уви нищо не дойде ! След всеки ъпдейт задължително правя фабрични , но не помогнаха този път .

Изпратено от моят VTR-L09 с помощта на Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)