Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy J7 2017
#1

Здравейте, хора!

От скоро съм с това моделче. За сега съм с много добри впечатления, но няколко неща ме озадачават...

Първо,май сензорните бутони нямат опция да вибрират и да светят. Някой ако знае нещо по въпроса ще съм благодарен да сподели.
Второ, май няма и опция да свети индикатора в горната част при известия и пропуснати повиквания и т.н. На този етап видях само,че за целта трябва да съм настроил always on display, за да виждам известията, но не съм сигурен дали това не харчи много допълнителна батерия...Другата опция беше, че телефонът вибрира когато го вземеш и имаш пропуснато известие,но честно казано това ми се струва доста глупава опция.
Някой открил ли е или чул ли е нещо за това?
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте и от мен,
Преди няколко дена си купих J7 2017, и открих два дразнещи ме проблема. Когато поставяш телефона на каквато и да е повърхност се чува в горния край около камерата един звънтящ звук. Същото се наблюдава и при леко почукване с пръст от двете страни на камерата. Телефона е закупен от Виваком. Днес ходих и до Мтел да проверя дали при друга бройка има същият звук. Оказа се, че и на проверения го има същия звук. Дали това е общ проблем или тези 2 телефона са от една и съща партида ( не ми се вярва, но кой знае). Ако някой друг го е забелязал, ще се радвам да сподели. Другият проблем, с който се сблъсках е с дисплея. Понякога се появяват хоризонтални черти, все едно не се справя с опресняването на дисплея. Не е постоянно, но се появява от време на време. Може би това подлежи на корекция с някой от следващите ъпдейти.
Иначе като за телефон от този клас не е лош, но тези два проблема леко ме изнервят.

Samsung Galaxy J7 2017 , Samsung Galaxy Tab3 10.1, Samsung Galaxy Gear  S3
Само телевизора ми още не е Samsung :-(
Цитирай
#3

Това с камерата го има и при j5 и j5 2016 год . Чува се като е включиш едно щтракане , но само като е включиш . Телефоните от тая серия има доста оплаквания . Единственото хубаво е само батерията .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#4

Здравей! Може ли да споделиш малко повече впечатления от телефона. Интересува ме камерата и дали лагва, както и общо впечатление. Благодаря ти предварително!
Цитирай
#5

(2017-07-24, 09:19:33)Joxy написа:  Здравейте и от мен,
Преди няколко дена си купих J7 2017, и открих два дразнещи ме проблема. Когато поставяш телефона на каквато и да е повърхност се чува в горния край около камерата един звънтящ звук. Същото се наблюдава и при леко почукване с пръст от двете страни на камерата. Телефона е закупен от Виваком. Днес ходих и до Мтел да проверя дали при друга бройка има същият звук. Оказа се, че и на проверения го има същия звук. Дали това е общ проблем или тези 2 телефона са от една и съща партида ( не ми се вярва, но кой знае). Ако някой друг го е забелязал, ще се радвам да сподели. Другият проблем, с който се сблъсках е с дисплея. Понякога се появяват хоризонтални черти, все едно не се справя с опресняването на дисплея. Не е постоянно, но се появява от време на време. Може би това подлежи на корекция с някой от следващите ъпдейти.
Иначе като за телефон от този клас не е лош, но тези два проблема леко ме изнервят.

Звънтящия звук не е проблем има го при доста телефони които са от метал или стъкло. При някой модели е по осезаем. При пластмасата го няма или поне не се чува.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#6

Бихте ли споделили как му е батерията.Защото дизайна ми харесва и смятам да си закупя един такъв за работа.
Цитирай
#7

С доста ръчкане батерията изкарва 3 дена. Моя телефон е j7 2016

 LG Optimus L5 II,lenovo s90, Samsung galaxy J7
Цитирай
#8

Звука на камерата го има на много телефони- и на моя J5 2015 го има. Това е просто, защото камерата все пак се мърда като фокусира, а за да се мърда трябва да има място където да се мърда. И така има един "луфт" и като пипнеш камерата с пръст, се удря отвътре, и това прави тракащия звук.

A trip down memory lane
2013: ZTE Blade III
2015: Samsung Galaxy Core 2
2016: Samsung Galaxy J5 2015
2017: Samsung Galaxy J5 2017
2018: Xiaomi Redmi Note 5 AI
Цитирай
#9

Пичове,някой ако може да каже от къде да се направи настройка като цъкам back бутона или бутона за приложенията да ми свети... къде ли не ръчках,не мога да ги направя като ги натисна и да светят... Може ли някой да каже от къде се прави,щот като не светят е много дразнещо... с J5 2017 съм

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx 
Цитирай
#10

На J серията бутоните не светят.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#11

Камерата как се справя? Примерно срещу Р9/Р10.
Цитирай
#12

Камерата чух, че е същия сензор като на LG G6. Така че смятам, че е добра.

A trip down memory lane
2013: ZTE Blade III
2015: Samsung Galaxy Core 2
2016: Samsung Galaxy J5 2015
2017: Samsung Galaxy J5 2017
2018: Xiaomi Redmi Note 5 AI
Цитирай
#13

Някой може ли да пусне дневни/нощни снимки от телефона? И ако има някой висок клас телефон да пусне и от него.
Цитирай
#14

За тези пари този телефон е номер 1 незнам Samsung как го пуснаха този телефон но .... има светлина индикация при известия в настройките е

=========
HTC EVO 3D + HTC One + SAMSUNG Note 3 +
SAMSUNG S7 edge + SAMSUNG S8 + SAMSUNG J7 (2017) + Lenovo K6
Цитирай
#15

Аз не намирам.
Цитирай
#16

Снимка от J7 без обработка и т.н.

http://vfl.ru/fotos/d5afc30518282307.html

Honor 90 - 12/512
Цитирай
#17

(2017-08-14, 22:39:06)GAD написа:  За тези пари този телефон е номер 1 незнам Samsung как го пуснаха този телефон но .... има светлина индикация при известия в настройките е
Къде я намери? Да не бъркаш модела?

Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk

Zte Blade SS RC7; Sony Xperia J, Sony Xperia Arc S, Zopo 810, Huawei Ascend P7-L10
Цитирай
#18

[Изображение: 18350076_m.png]
Достъпност->Слух и вече виждате
Само незнам за аларми ли е или за всичко що звъни и известява

=========
HTC EVO 3D + HTC One + SAMSUNG Note 3 +
SAMSUNG S7 edge + SAMSUNG S8 + SAMSUNG J7 (2017) + Lenovo K6
Цитирай
#19

(2017-08-23, 22:26:49)GAD написа:  [Изображение: 18350076_m.png]
Достъпност->Слух и вече виждате
Само незнам за аларми ли е или за всичко що звъни и известява
При повикване мига светкавицата...

Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk

Zte Blade SS RC7; Sony Xperia J, Sony Xperia Arc S, Zopo 810, Huawei Ascend P7-L10
Цитирай
#20

(2017-08-23, 22:33:34)Stoychev написа:  При повикване мига светкавицата...
И това как се отразява на батерията като цяло?

 
Цитирай
#21

Да споделя и аз моето мнение.Бях се засилил за а 5 2017 но като го докоснах се разубедих.Изглежда ми като рплика на S7 цата ми.Особено отзат.И погледнах J7 2017 според мен за тези пари си заслужава .Взет от Теленор за 440 лв. Направих си труда да видя и какво има повече от старата J7 ца 2016.Автоматично регулиране на яркоста, Дисплея вече не е HD a e FHD.Рам памета му е 3 GB.Има скенер за пръстови отпечатъци,и на всичкото отгоре не се налага да натискам хоум бутона за да го отключа,става само с докосване. Дизайна му е адски добър според мен което е субективно.Батерията му е добра.Няма лед индикатор но има  always on. В заключение ще добавя и това което ме дразни не е 32 gb. а е 16GB.И тъй като го ползвам за втори телефон и не исках да се харча много все пак е по евтин със 140 лв от а5 2017.Което си е 30 процента разлика в негова полза.
Ако имате въпроси питайте.
Цитирай
#22

(2017-08-26, 20:48:41)i770514 написа:  Да споделя и аз моето мнение.Бях се засилил за а 5 2017 но като го докоснах се разубедих.Изглежда ми като рплика на S7 цата ми.Особено отзат.И  погледнах J7 2017 според мен за тези пари си заслужава .Взет от Теленор за 440 лв. Направих си труда да видя и какво има повече  от старата J7 ца 2016.Автоматично регулиране на яркоста, Дисплея вече не е HD a e FHD.Рам памета му е  3 GB.Има скенер за пръстови отпечатъци,и на всичкото отгоре не се налага да натискам хоум бутона за да го отключа,става само с докосване. Дизайна му е адски добър според мен което е субективно.Батерията му е добра.Няма лед индикатор но има  always on. В заключение ще добавя и това което ме дразни не е 32 gb. а е 16GB.И тъй като го ползвам за втори телефон и не исках да се харча много все пак е по евтин със 140 лв от а5 2017.Което си е 30 процента разлика в негова полза.
Ако имате въпроси питайте.

здравейте и от мен съжалявам че тук пиша.Аз има мтелефон j5 2017 не намирам никъде теми за този телефон и за това пиша тук.Искам да попитам как мога да активирам на него always on? Поздрави
Цитирай
#23

Би трябвало да е от Настройки > Дисплей и там се орентирай. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#24

Като влезеш в настройки - Избираш меню.Заключен екран и защита.Там е.
Цитирай
#25

(2017-08-28, 21:42:52)i770514 написа:  Като влезеш в настройки - Избираш меню.Заключен екран и защита.Там е.

Да ама него намирам


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)