Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy J7 2017

(2018-04-06, 10:35:50)Android4e написа:  Иначе все още нямам протектор и не знам дали въобще да му слагам. Имам хубав кожен калъф.
Задължително му сложи и пази дисплея защото е много нежен и внимавай да не го натиснеш, ама много внимавай защото 250 лв му струва дисплея, пази го пак казвам от натиск и изтървания. Иначе освен този проблем с чуствителността и липсата на диоден индикатор телефона е мн. добър.

Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

(2018-04-06, 10:32:24)dachoni написа:  Едвали е от софтуера на телефона този проблем ама е доста досадно, то не стига че е голям ами трябва да е в ръката за да пишеш.

Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk

Аз мисля че ако има някакъв проблем с чувствителността то това е от протектора. ? и да малко голям ми ми идва и на мен . Представям си онези с дисплеи над 5.5 инча
Цитирай

С първия протектор нямаше проблем с натискането, но жената не виждаше екрана, ако е с тъмни очила. Изтърва го, протекторът замина, взехме нов. С новия се вижда прекрасно с тъмни очила, но чувствителността е гола вода.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай

А за писането където имате проблеми когато телефона не е в ръката ви каква клавиатура използвате?

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай

(2018-04-06, 15:47:04)h3llph9yz3 написа:  А за писането където имате проблеми когато телефона не е в ръката ви каква клавиатура използвате?
И с двете клавиатури едно и също тази по дефалт и на гугъл.

Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk
Цитирай

И аз си мисля, че е от протектора намалената чувствителност. Не съм усетил такъв проблем без протектор. Явно, че зависи от качеството на протектора.

Android4e
Цитирай

(2018-04-07, 07:48:21)Android4e написа:  И аз си мисля, че е от протектора намалената чувствителност. Не съм усетил такъв проблем без протектор. Явно, че зависи от качеството на протектора.

Изобщо нямам протектор, проблема си го има.

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай

(2018-04-07, 12:02:29)Mikk написа:  Изобщо нямам протектор, проблема си го има.
Човек от сервиз ми каза че няма никакъв проблем просто по нежно трябвало да се натиска и не било от протектора. Аз съм със нано стъкло тънко.

Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Някой бройки от модела си имат хардуерен проблем, поне според мен.
И с протектор и без, чувствителността по-някога е доста зле. До сега не съм ползвал Samsung, имал съм HTC и Asus, и с двете марки не съм имал проблем с чувствителността с или без протектор. Имам и един Iphone 4 който е с протектор почти милиметър и си работи без грешка. А и с орязаните елементарни функции на този модел, направо намразих марката Samsung.

| Phone: Xiaomi Mi MIX 2S | ROM: MIUI Global 10.3.5.0 Stable | kernel: Stock 4.9.112 | Status: Stock | Recovery: Stock |
Цитирай

(2018-04-07, 14:52:40)muggs написа:  Някой бройки от модела си имат хардуерен проблем, поне според мен.
И с протектор и без, чувствителността по-някога е доста зле. До сега не съм ползвал Samsung, имал съм HTC и Asus, и с двете марки не съм имал проблем с чувствителността с или без протектор. Имам и един Iphone 4 който е с протектор почти милиметър и си работи без грешка. А и с орязаните елементарни функции на този модел, направо намразих марката Samsung.
Трагична работа, че и парите не са му малко, то не стига че и лед индикатор няма, а и трябва да е в ръката ти за да разбира какво натискаш по екрана.

Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Вие за 500 лв какво очаквате? Това което предлага телефона е повече от достатъчно. Явно някои са дефектни и затова има проблем с чувствителността, не е "екстра" на телефона със сигурност или ако е така моя я няма.

Honor 90 - 12/512
Цитирай

(2018-04-07, 15:04:38)dachoni написа:  Трагична работа, че и парите не са му малко, то не стига че и лед индикатор няма, а и трябва да е в ръката ти за да разбира какво натискаш по екрана.

Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk

Освен камерата нищо друго трагично няма в този модел. Кажи едно нещо което го има при 500левовите телефони и този да го няма? Да не споменавам батерията, поне аз от години не съм имал телефон който ми кара 4 дена с едно зареждане.

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай

(2018-04-07, 16:00:17)Galaxy_ace123456789 написа:  Вие за 500 лв какво очаквате?

Е от велика компания като Samsung не съм очаквал, че вибрацията на клавиатурата и сензорните бутони ще е забранена.
Скрул на лаунчера и тапета също не виждам смисъл и той да е забранен. Иначе като цяло телефона е супер, но както се казва: малките камъчета обръщат каруцата.

| Phone: Xiaomi Mi MIX 2S | ROM: MIUI Global 10.3.5.0 Stable | kernel: Stock 4.9.112 | Status: Stock | Recovery: Stock |
Цитирай

Аз засега съм доволен от модела.

Android4e
Цитирай

Някой знае ли дали тази тема може да се приложи на този телефон? И как?
https://www.youtube.com/watch?v=5Jyh6K7BRH8
Цитирай

Точно тази тема едва дали ще тръгне, но и да тръгне ще трябва да имаш руут на телефона.

| Phone: Xiaomi Mi MIX 2S | ROM: MIUI Global 10.3.5.0 Stable | kernel: Stock 4.9.112 | Status: Stock | Recovery: Stock |
Цитирай
Sad 

(2018-04-11, 18:20:40)muggs написа:  Точно тази тема едва дали ще тръгне, но и да тръгне ще трябва да имаш руут на телефона.

Благодаря за отговора. Значи няма да стане.  Rolleyes
Цитирай

От къде се изключва светкавицата при звънене? Искам да я изключа.

Android4e
Цитирай

Достъпност - > Слух - > Присветващо уведомление

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай

Мерси! Ако беше предната подсветка щях да я оставя, а то свети задната.

Сложих му стъклен протектор и силиконов гръб. Засега е добре тъча.

Android4e
Цитирай

(2018-04-23, 23:04:16)Android4e написа:  Мерси! Ако беше предната подсветка щях да я оставя, а то свети задната.

Сложих му стъклен протектор и силиконов гръб. Засега е добре тъча.

Незнам дали си въобразявам  , но проблема с  писането,когато телефона е върху твърда повърхност като че ли изчезна . Дано ..дано..
Цитирай

От два дни екрана на телефона ми се включва без да докосвам телефона, без да получавам известия и каквото и да е.. преди малко. в рамките на един час. се включи и изгасна около 6-7 пъти..Някой друг с подобен "проблем"?

Honor 90 - 12/512
Цитирай

(2018-04-25, 16:53:57)Galaxy_ace123456789 написа:  От два дни екрана на телефона ми се включва без  да докосвам телефона, без да получавам известия и каквото и да е.. преди малко. в рамките на един час. се включи и изгасна около 6-7 пъти..Някой друг с подобен "проблем"?

Някой около мен със същия проблем, спомена че се е оправило след спиране на "Местоположение".
Кажи дали това върши работа да знаем.

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай

(2018-04-23, 23:04:16)Android4e написа:  Мерси! Ако беше предната подсветка щях да я оставя, а то свети задната.

Сложих му стъклен протектор и силиконов гръб. Засега е добре тъча.

Има начин да мига предната светкавица. Бях си го направил.

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай

(2018-04-25, 19:24:50)h3llph9yz3 написа:  Има начин да мига предната светкавица. Бях си го направил.
Отдавна търся, дали може с предната светкавица.

Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)