Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy J7 2017

Може ето тема по въпроса 
https://www.google.com/amp/s/forum.xda-d...38126/amp/

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай
Аксесоари

(2018-04-25, 19:02:43)Mikk написа:  Някой около мен със същия проблем, спомена че се е оправило след спиране на "Местоположение".
Кажи дали това върши работа да знаем.

При мен не. При включени мобилни данни го прави, сега като го отключих и влезе директно в google play на някаква игра.. Явно някое приложение прави мизерии  Tooth

Honor 90 - 12/512
Цитирай

Абе колеги да,ви питам как мога да,си направя като другите марки телефони Месинжъра на Фейсбук ми като някой ми пише и телфона е в покой да,ми светква екрана? Прави ми,го само на Вайбър но искам да,ми,го прави и на Месинжъра на инстаграм и на скайп. Погледнах настройките на самите приложения еми те,са,ми еднакви като на вайбър но няма този ефект който искам.Да подчертая че го няма също и при S 7 EDGE и там гледах същата работа
Цитирай

(2018-05-07, 10:06:00)MADFLAVA написа:  Абе колеги да,ви питам как мога да,си направя като другите марки телефони Месинжъра на Фейсбук ми като някой ми пише и телфона е в покой да,ми светква екрана? Прави ми,го само на Вайбър но искам да,ми,го прави и на Месинжъра на инстаграм и на скайп. Погледнах настройките на самите приложения еми те,са,ми еднакви като на вайбър но няма този ефект който искам.Да подчертая че го няма също и при S 7 EDGE и там гледах същата работа
Тази опция е от самото приложение на вайбър другите не го подържат, по не аз не намерих подобни настройки в месинджъра.

Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk
Цитирай

ОК но всичките приложения са с едни и същи опций. Сестра ми има някакъв ефтин Хуавей и нейния телефон го поддържа това нещо
Цитирай

Батерията е много издръжлива!

Забрави тези, които забравиха теб!
Цитирай

(2018-05-07, 10:30:01)MADFLAVA написа:  ОК но всичките приложения са с едни и същи опций. Сестра ми има някакъв ефтин Хуавей и нейния телефон го поддържа това нещо

Пробвай приложениета Next Lock Screen, Glimpse Notifications или Notific: Lockscreen Notification. Не помня, кое точно е по-добро, но преди време търсех същото и се натъкнах на тях.

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай

Я да ви питам сега и нещо друго. Забелязах че като снимам небе чисто и при зумиране на снимката винаги се натъквам на някаква черна точка на снимка винаги я има някъде из снимката. Даже си го има на всяка снимка сега забелязах някой ако може да снима и да ми каже. Струва ми се че се е появил проблем на камерата
Цитирай

@MADFLAVA може да имаш някой попаднала прашинка между камерата и стъклото. Имах един телефон с подобен проблем правеше на всяка снимка черни точки и то доста, а не просто една. 

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай

Еми така като го гледам няма прашинки ушш Big Grin предимно като снимам небето и след като зумирам снимката забелязах тези неща
Цитирай

Обаче наистина тъча е малко шит. Понякога реагира след втория път, особено в горния край на дисплея. И с протектор и без. Не е фрапиращо, но си е дразнещо.

Android4e
Цитирай

(2018-05-09, 10:17:32)Android4e написа:  Обаче наистина тъча е малко шит. Понякога реагира след втория път, особено в горния край на дисплея. И с протектор и без. Не е фрапиращо, но си е дразнещо.
Да, кофти работа трябва да е в ръка за да отчита докосването или по не 2-3 пъти да натискаш за да отчете когато не е в ръката.

Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Еми среден клас телефон. То телефони за по 1000 и кусур лева не струват за нищо та камоли за 400. Телефона за тия пари си е чук нормално е да има некви дефекти за тоя клас
Цитирай

Аз лично нямам проблеми с тъча. Имам протектор на екрана и дори и поставен на нещо телефона отреагира мигновенно. Пробвал съм се да пиша докато телефона е на бюрото на работа - без проблеми...
Цитирай

Принципно да споделя и мойто мнение. Да чукам на дърво за сега и аз нямам никакви ядове с тъч. Работи безпроблемно дано и така си остане
Цитирай

Вчера си взех от тия пръстени дето се лепят за подобряване на захвата. Лепнах го на единия кейс малко по-надолу от средата. Горе/долу съм доволен по-удобно е при боравене с една ръка. Върти се на 360°, става да се използва и като стойка за телефона. 

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай

Взех да си мисля, че големината на дисплея го прави по-труден за работа с една ръка, а не тъча, но пък 5,5 си е екстра и не бих го заменил с друг.

Android4e
Цитирай

От първия ден бях със стъклен протектор днес някъде съм го дръннал и се получи малко пукнатина на буквата G от SAMSUNG. Не беше болка за умиране но си ме дразнеше и го отлепих. Забърсах лепилото с мокра курпичка после с микрофибърна кърпичка и сега няма нищо общо много по-добра чувствителност. Отдавна му се бях заканил да го махам или сменям този протектор понеже е от тези дето не обхващат целия екран, ами режат част от него. Това си ме дразнеше най-вече, ако гледам филмче. Особено като се налепи прахоляк по краищата на протектора и ми вадеше чак очите. Сега съм поръчал от тези целите пък да видим какво ще ми пристигне утре. Ако всичко е наред след работа по някое време ще си лепна. 

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай

От къде поръча този пртектор за цял екран? И аз от 1-ви ден съм със стъклен дето не покрива екран на цяло. И дразни да.
Цитирай

Не искам да правя реклама за това ще кажа само olx цената беше нещо 9-10лв. Предполагам от Китай ще се вземат няколко на тази цена, но ще се чака много повече от ден-два. Междудругото доста се колебаех дали да поръчам такъв протектор или направо кейс 360, който идва с комплект протектор, но той пък там протектора не обхваща цялата лицева част то няма и как. И ако реша пак да сменя кейса с обикновено гръбче самият протектор няма да покрива примерно копчетата и т.н.

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай

От два дни имам проблем с пожълтял дисплей. По миналата нощ се събудих и си отключих телефона и изведнъж всичко стана в един много кофти жълт оттенък.
Два дни не се оправя. Рестарирах. Махах отметката на филтъра за синя светлина, но без ефект. Тогава даже екрана придобива пък един странен син оттенък. Четох в интернет и навсякъде за Самсунг препоръчват това, за да се оправи. Но при мен няма резултат. Играх си и с режима на екрана при вкл.и изкл. отметка за филтъра за синя светлина... наистина се маха жълтото, но цветовете не са както преди. Дразнещо е.
Някой имал ли е такъв проблем?
Цитирай

колеги я да ви питам.От скоро забелязах че няколко пъти екрана ми се размазва и иконите всичко и изведнъж се оправя сам прави го по 4,5 пъти на месец. От какво може да е това
Цитирай

Имам питане относно протектор. Тези които разгледах не покриват изцяло дисплея и остава малко разстояние. Някой би ли дал информация за хубав протектор покриващ изцяло екрана.
Цитирай

Понеже екрана отстрани е извит за това предимно са изрязани и обикновените и стъклените. Бях сложил един цял стъклен нещо не ме изкефи. Не прилепна хубаво сякаш въздух има между него и дисплея. Чак като го бутнеш леко влажни ръце прониква влага между протектора и стъклото на екрана и като засъхне пребелява. Отврат... Последно ми бяха предлагали някакъв силиконов дето покривал целия екран (нали протектор, не говоря за кейсове 360) обаче имаше някакъв дефект и в крайна сметка пак сложихме стъклен от изрязаните. Но като му дойде времето мисля да потърся такъв силиконов дето обхваща целия екран като е по-гъвкав мисля, ще прелепне по извивките на екрана по-добре.

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай

Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем. Дублирах си вайбъра за втората карта. По грешка изчистих данните на втория акаунт и след това трябваше да мина през стъпките за нова активация на номера. С Back Up си възстанових чатовете, но имах един групов, който също стои, но интересното е, че аз мога да пиша в него и останалите получават съобщенията ми, но когато те пишат аз нищо не получавам…..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)