Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy J7 2017

Понеже не можах да намеря в няколко магазина модела само с едната карта, взех този с двете сим карти.
Някой въобще притежава ли модела с едната сим карта, или въобще не е внасян у нас?
Цитирай
Аксесоари

При операторите съм сигурен, че няма едносимов. Редполагам и в големите вериги е така. Незнам как е положението с интернет магазините. Иначе това, че телефона е двусимов за мен честно казано е плюс както и че слотовете за втори СИМ и карта памет са независими. Очевидно е с достатъчно голям корпус и са намерили място не са пестили. Критиката ми към модела е основно липсващата подсветка на бутните и диодна индикация може би и липсвата на Gorilla Glass (за 1 седмица го оставих без протектор и започнаха да личат драскотинки а принципно си пазя нещата) както съм споменавал няколко пъти. Другото е задоволително. Тежичък и на пръв поглед стабилен телефон.

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

[-] 1 потребител изказва благодарност на h3llph9yz3 за това мнение:
  • rsvr
Цитирай

Само DS са

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

SM-G780G/DS
[-] 1 потребител изказва благодарност на osssinator за това мнение:
  • rsvr
Цитирай

Здравейте колеги интересува ме някой да знае от къде мога да си закупя J7 2017 за около 350,360 лева чисто нов
Цитирай

малко повече е но надали ще го намериш по евтино
https://www.emag.bg/smartfon-samsung-sm-...DDWYGKBBM/

Honor 90 - 12/512
Цитирай

Някой да сподели как се чува от колонката на телефон?Звукът силен ли е ? добре ли се чува при гледане на филми и музика
Цитирай

Качеството не е на много високо ниво, но се чува силно (не е нещо впечатляващо, но за тези пари толкова)

Honor 90 - 12/512
Цитирай

Качеството не е зле, сравнено с други телефони от същия клас.
Даже е доста силно и ясно.
Цитирай

(2018-09-11, 14:34:39)Galaxy_ace123456789 написа:  малко повече е но надали ще го намериш по евтино
https://www.emag.bg/smartfon-samsung-sm-...DDWYGKBBM/

Ок но никога не съм закупувал стока от емаг.Не знам как идва стоката запечатена ли е как се пише гаранцията и тия неща просто нямам много доверие
Цитирай

Ами нормално е да нямаш много доверие.. някои стоки за разпечатани, затова са и по евтини, освен това работата с гаранцията при онлайн търговците не е от най-сигурните. Обаче това е най-евтината оферта.. можеш да го вземеш и от техномаркет примерно но ще дадеш повече пари..другия вариант е от оператор с преподписване на договор.

Honor 90 - 12/512
Цитирай

Да взема и аз да се оплача.. Ползвам телефона от миналия септември (има няма година и малко) . За периода съм го ресетвал веднъж защото се задръсти и от тогава си го ползвам без проблеми до днес.. Малко по рано днес след разговор - след като затворих се чуваха писукания с висока честота от говорителя на "слушалката"... Изписваше ми, че няма достатъчно място за да ъпдейтне "PUBG" за това поизчистих някой приложениям преместих снимките на SD и изчистих кеша на някой приложения.. Малко след това рестартирах телевона и той влезна в bootloop - стига до вибрацията и надписа Samsung Galavy J7 и се рестартира веднага... Успявам да влзезна в рекавъри но не искам да правя hard reset (не искам да губя смс-и, обаждания и банкирането) Някой имал ли е такъв проблем и има ли решения за него?
Цитирай

Инсталирай си същата версия на софтуера през ODIN, като в CSC зареждаш HOME_CSC файлът. С него не би трябвало да ти изтрие нищо. Ако си си включил бек-ъп през Самсунг акаунтът, ще можеш да си върнеш всичко до последната синхронизация.

| Phone: Xiaomi Mi MIX 2S | ROM: MIUI Global 10.3.5.0 Stable | kernel: Stock 4.9.112 | Status: Stock | Recovery: Stock |
Цитирай

По този начин гаранционно как стоят нещата? Пренципно не би трябвало да изгубя гаранцията ако флашна правилната версия нали? (Ползвам Samsung от 5 - 6 години и за първи път устисквам да не го руутна или да сменя рома заради глупавата гаранция която е още цяла година. Версията на csc e ROM -тоест Румъния..Ще потърся дали я имя в саммобил и дали е идентична с моята и ще пробвам ако не закача кнокс брояча и статуса на устройството Smile
Цитирай

Бе, никой няма да ти гледа кнокса. Давай смело.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

SM-G780G/DS
Цитирай

@jorimafia
Качваш си същата версия от същия регион с която си бил и кнокса ще си остане 0.

| Phone: Xiaomi Mi MIX 2S | ROM: MIUI Global 10.3.5.0 Stable | kernel: Stock 4.9.112 | Status: Stock | Recovery: Stock |
Цитирай

Флашнах последната версия на Румъния (с която беше до сега) и всичко е наред. Успях да възстановя обажданията и смс-те и 1 - 2 приложения по избор Big Grin Радвам се, че не предпочетох сервиз - 1 месец чакане да ми върнат телефона Big Grin
Цитирай

Колеги вече съм със J7 2017 първите ми впечатления са че е доста по добър телефон от този А6 който имах особено дисплея е страшен.Камерите честно казано не намирам голяма разлика от А6 батерията за сега е чук.Звукът ми харесва като цяло за сега ми харесва доста машинката.Единственото оплакване ми е че чат пат тъч не хваща винаги при допир но четох из форуми че на доста хора го има този проблем не знам от какво е така.Ааааа да и другата работа е че пръстовия отпечатък на истина мога да заявя за него че хваща адски добре бързо което много ме учуди
Цитирай

(2018-09-17, 08:24:23)MADFLAVA написа:  Колеги вече съм със J7 2017 първите ми впечатления са че е доста по добър телефон от този А6 който имах особено дисплея е страшен.Камерите честно казано не намирам голяма разлика от А6 батерията за сега е чук.Звукът ми харесва като цяло за сега ми харесва доста машинката.Единственото оплакване ми е че чат пат тъч не хваща винаги при допир но четох из форуми че на доста хора го има този проблем не знам от какво е така.Ааааа да и другата работа е че пръстовия отпечатък на истина мога да заявя за него че хваща адски добре бързо което много ме учуди
Сложи пластмасов протектор а не наностъкло и ще имаш супер допир ама по малко защитен дисплей. Аз сложих пластмасов и стана като без протектор хваща докосването моментално. Не знам защо така става със стъклените протектори.

Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на dachoni за това мнение:
  • MADFLAVA
Цитирай

(2018-09-17, 08:40:33)dachoni написа:  Сложи пластмасов протектор а не наностъкло и ще имаш супер допир ама по малко защитен дисплей. Аз сложих пластмасов и стана като без протектор хваща докосването моментално. Не знам защо така става със стъклените протектори.

Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk

Яяяя как знаеш колега хаха.Да на истина съм със стъклен протектор онзи ден го залепих като закупих телефон.От къде се закупува този пластмасов протектор колега?До сега никога не съм слагал пластмасов на телефон
Цитирай

(2018-09-17, 08:47:50)MADFLAVA написа:  Яяяя как знаеш колега хаха.Да на истина съм със стъклен протектор онзи ден го залепих като закупих телефон.От къде се закупува този пластмасов протектор колега?До сега никога не съм слагал пластмасов на телефон
Във всеки сервиз или магазин за gsm аксесоари. Ам това е прост протектор нищо особенно почти не предпазва екрана от удар, лесно се драска протектора но поне от надраскване пеедпазва дисплея, ама това явно е единствения протектор, който се работи нормално с този модел телефон. Не знам защо стъклените протектори не става за този модел.

Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-09-17, 08:53:39)dachoni написа:  Във всеки сервиз или магазин за gsm аксесоари. Ам това е прост протектор нищо особенно почти не предпазва екрана от удар, лесно се драска протектора но поне от надраскване пеедпазва дисплея, ама това явно е единствения протектор, който се работи нормално с този модел телефон. Не знам защо стъклените протектори не става за този модел.

Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk

Ще си го закупя благодаря на истина за информацията.И ти ли си имал този проблем колега
Цитирай

(2018-09-17, 08:58:58)MADFLAVA написа:  Ще си го закупя благодаря на истина за информацията.И ти ли си имал този проблем колега
Да три стъклени съм сменил и накрая накарах да ми сложат най простия и ефтин протектор и ми сложиха пласмасов. Вече 5 месеца го ползвам с него и добре отчита докосванията дори оставен на маса а не в ръка да е телефона.

Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-09-17, 09:01:46)dachoni написа:  Да три стъклени съм сменил и накрая накарах да ми сложат най простия и ефтин протектор и ми сложиха пласмасов. Вече 5 месеца го ползвам с него и добре отчита докосванията дори оставен на маса а не в ръка да е телефона.

Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk

Супер благодаря за помощта  колега ще го направя.Като цяло да ми кажеш с няколко думи как ти се представя телефона от всичко?Аз го сравнявам с моя бивш Samsung A6  и за мен има голяма разлика.
Цитирай

(2018-09-17, 09:10:50)MADFLAVA написа:  Супер благодаря за помощта  колега ще го направя.Като цяло да ми кажеш с няколко думи как ти се представя телефона от всичко?Аз го сравнявам с моя бивш Samsung A6  и за мен има голяма разлика.
Телефона е добър, трябва да ме кара до 2020

Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Това А6 каква е тая грозна резолюция дето са му сложили ей ся от любопитство му разгледах параметрите. Уж А-серията била малко по-високия среден клас а тоя телефон скопен сякаш единственото положително нещо е вътрешната памет и евентуално лични предпочитания ит към дизайн.

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)