Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Свързване с РС
#1

Здравейте! Имам проблем със свързването на телефона с компютър чрез usb кабел. Телефона само се зарежда и не се разпознава от компютъра. Преди даваше няколко възможности за избор след включване към РС-то, а сега ги няма. *#*#2846579#*#*  -  Hisuite Mode не помага, както и google mode и manufacture mode. Инсталирах и Hisuite на РС-то, но и то също не засича телефона. USB debugging е включено. Factory reset също не помогна. От google store свалих няколко приложения за свързване с РС - резултат никакъв. Нови драйвери за usb на компютъра също не се оказаха ефективни. Функцията Add a divece не открива телефона. С Windows 10 Pro съм, 64bit. Някакви други идеи? След последните два ъпдейта телефона грее като печка. При друг има ли го?
Цитирай
Аксесоари
#2

Грее щото нещо го държи постоянно буден и моя стана така,гугъл услугите са ми най големия консуматор и телефона е топъл.Нещо омазаха нещата с тия ъпдейти.Пробва ли първо да го рестартираш и тогава да го включиш към компа?
Цитирай
#3

Не става с рестартиране. Повечето гугълски глупости съм ги спрял. Трябва да вида дали през гугле може да се прехвърлят клипове, или някакво облачно пространство.
Цитирай
#4

Ако са твои (снимани с камерата) - Google Photos ги архивира.
Само не виждам връзката с темата... пробва ли на друг комп И друг кабел ?

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай
#5

Като включиш телефона в компютъра за първи път Windows 10 си инсталира драйвъри после казваш си инсталирал и ти драйвъри. По план график трябва да се разпознае, но по незнайни причини Windows решава да ти приложи първия драйвър. Влез в дивайс мениджъра и ръчно смени драйвъра. Като натиснеш Актуализирай драйвъра избери да не е онлайн и ще ти покаже два драйвъра подписани избери другия.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)