Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

100GB в OneDrive на Microsoft - има ли такова животно?
#1

Четох, че собствениците на S7/Edge могат да ползват 100GB бонус в OneDrive. Но с телефона на жената няма такова нещо. Аз ли не влизам както трябва, или за телефоните в България не важи тази далавера? Чудя се, защото моя бюджетен Асус има 100ГБ в Google Drive за 2 години, а великия скъп Самсунг - нъцки.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
Аксесоари
#2

Не ти ли е дошло известие за тия 100 гб? На мен ми се появяваше в панела, но не съм ги взимал и не знам.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

След като влязох в OneDrive, не е идвало известие, а след това деактивирах приложението, за да не ми се пречка. Ще взема да го активирам пак, пък току виж дошло нещо. То не че OneDrive е голям келепир за андроид телефон, ама все е нещо...

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#4

По едно време след всеки ъпдейт надаваше писък, но го махах. Не съм се сцепил от файлове и ми е достатъчно, освен това ползвам главно drobbox.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Най-големия облак и то само който е абонат на mail.ru, безплатен 1 TB, до сега нищо не са ми поискали има го и в Google Play.
Цитирай
#6

mail.ru e с 25GB безплатно пространство. 1ТБ е платено.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#7

Безплатно е 1024 GB, имаше промоция за абонати на mail.ru някъде около 6 януари 2014 год. за руската Коледа. Вече няма такива. Аз имам свободни още 755 GB.
Цитирай
#8

Аз също нямах 100ГБ безплатно пространство (вероятно, защото не съм първи собственик).
Руутнах Nougat и само при стартирането и влизането в приложението се активира от самосебе си
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)