Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bixby за Samsung s8-s8+
#26

Да, пуснат е вече ъпдейта
[Изображение: e145f74c349e1eea7594b18d84564142.jpg][Изображение: d6bfa43c512a21fe9f6823cc05c0fb41.jpg]

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
Аксесоари
#27

пуснат е, и работи. Супер, дразнеше ме като го натисна без да искам, сега на заключен екран действа като power-бутона, а на отключен нищо не прави.
Цитирай
#28

При заключен телефон като съм натиснал копчето на Биксби нищо не се случва, но като отключа директно отваря пущината. На отключен с пусната новата опция и изключена все го отваря.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#29

Отваря Само ако го задържиш, но не и ако го натиснеш
При задържане го отваря и като е заключен и при случай че не е

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#30

И аз го махнах като дойде актуализацията.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#31

Хм, при мен след вчерашния ъпдейт и след като зададох бутона да не включва биксби, то не се включва веча изобщо, нито с кратко, нито с продължително натискане на бутона му. Не, че съм умрял за него, но ми е любопитно само при мен ли е така.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#32

Да не да имаш някой Биксби блокер или адхелл ?
Цитирай
#33

При мен се включва гласовия асистент, но директно ми казва, че не ме разбрал, без да съм му казал нищо

Enviado desde mi SM-G955F mediante Tapatalk
Цитирай
#34

Да не, да го задържаш колкото да се активира и да го пускаш веднага след това ?
Цитирай
#35

Сега пак пробвах и фактите са такива-биксби изобщо не тръгва, дори и 1 мин да държа бутона натиснат. По-хубаво, не ми трябваSmile

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#36

Намерих си грешката. Гласовите команди бяха изключени. Сега работи, доколкото може да се каже така де
Самсунг голяма греда удариха с това Биксби. Натресаха ни приложение, което е недовършено, и на всичко отгоре само на корейски и английски.

Enviado desde mi SM-G955F mediante Tapatalk
Цитирай
#37

(2017-09-19, 10:15:19)felipe написа:  Сега пак пробвах и фактите са такива-биксби изобщо не тръгва, дори и 1 мин да държа бутона натиснат. По-хубаво, не ми трябваSmile

И аз го махнах след ъпдейта, бутона е неактивен, не си само ти, аз нарочно го спрях не ми трябва тая "екстра".
Цитирай
#38

И при мен след ъпдейтите и настройка стана неактивен бутона, но при спящ режим с натискане събуждам телефона и светва.
И при вас ли е така? Искаше ми се да е абсолютно неактивен този бутон.
Цитирай
#39

Аз го спрях но гласовите пак тръгват.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#40

(2017-09-19, 12:12:36)hollyshit написа:  И при мен след ъпдейтите и настройка стана неактивен бутона, но при спящ режим с натискане събуждам телефона и светва.
И при вас ли е така? Искаше ми се да е абсолютно неактивен този бутон.

И при мен е така, иначе при буден екран не е активен, беше само със задържане на бутона, но после му дадох цял екран, настройки, махнах всички отметки и сега при включен екран бутона биксби е мъртъвSmile
Цитирай
#41

(2017-09-19, 12:12:36)hollyshit написа:  И при мен след ъпдейтите и настройка стана неактивен бутона, но при спящ режим с натискане събуждам телефона и светва.
И при вас ли е така? Искаше ми се да е абсолютно неактивен този бутон.

Да, и при мен се получава така, когато го спра. На изгасен екран, когато го натисна, буди телефона. И само това. Малко половинчата работа, но пак е нещо.

Аз, въпреки, че в началото ми хареса да си говоря с мацката, го спрях да ми се пуска от бутона. Когато го ъпдейтват ще проверявам какви новости въвеждат. Но засега функционалността му е прекалено ниска, че да заслужава цял бутон Big Grin

Пък и беше дразнещо при правене на скрийншот понякога да ми се появява.
Цитирай
#42

Е, значи се отървахме от Биксбито, на корейците най-накрая им дойде акъла в главите.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#43

Е, и това не е малко.  Wink
Засега спирам Adhell-a и ще тествам.
Ако ми пречи това будене на телефона, което ме съмнява, ще пускам пак Adhell за пълно елиминиране на бутона.
Цитирай
#44

Дойде им акъла от как излезе note 8.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

А при вас има ли звук при натискане на бутона? При мен буди телефона и при задържане не се отваря.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#45

(2017-09-19, 13:05:39)felipe написа:  Е, значи се отървахме от Биксбито, на корейците най-накрая им дойде акъла в главите.

Докато не разкарат всяка една линя код свързана с Биксби не бих казал, че им е дошъл акъла в главата. 
Разбира се, да направиш копчето да не включва върпосната глупост е повече от добре дошло, ама след като ще дадеш опцията за подобно нещо, защо не дадеш опцията и да препрограмираш въпросния бутон? На идеалното място е за пауър бутон например, ако си левичар. Или да си включиш камерата.

Самсунг с имплементацията на тая глупост невиждана, наречена Биксби, ми напомня на Самсунг по времето на 2014/2015, когато хал хабер си нямаха кво правят от към софтуер. А тайно се надявах да са загърбили тъмното си минало, когато за да си пуснеш галерията или телефона, трябваше да си вземеш отпуска.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#46

Цитат:А при вас има ли звук при натискане на бутона? При мен буди телефона и при задържане не се отваря.
Няма звук,всичко е точно както си го написал.
Иначе наистина, сега ако се сетят да дадат възможност да се присвоява друга функция на бутона цена няма да имат... Smile а дано ,ама надали.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#47

Дано! Да може да се слага фенерче/трите виртуални бутони и т.н..

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#48

Ако направят такава опция, това значи да си признаят "не бяхме готови с биксби, все още не става", което според мен няма да стане.
Така че и това е нещо.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай
#49
Photo 

При мен Bixbi си работи перфектно.Както си трябва.

NEXUS 5 16 GB BLACK>NEXUS 6P 32 GB>SAMSUNG S8+ 64GB>SAMSUNG S10+ 128 GB>Samsung S21 Ultra 512GB>Samsung S22 Ultra 512GB>Samsung S23 Ultra 512GB>Samsung S24 Ultra 512GB 
Цитирай
#50

Има ли начин да му се зададе Default Приложения.

Моля му се "Open Music and play playlist" като се надявам, да ми отвори самсунг мюзик, няма братче Google Play Music си знае и това е ...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)