Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nexus 5X спря да работи и не се включва
#1

Здравейте моя Нексус изведнъж се рестартира и повече не се стартира. Моля за съвет как да го оправя? Включих го на зарядното също не е се зарежда. Свързвам го с USB към лаптопа има звуков сигнал че се е свързал но не го намира! Какво може да се опита? Как мога да си запазя информацията?
Цитирай
Аксесоари
#2

Най-вероятно дъното е заминало.Ако е в гаранция пращай го,трябва да сменят дъното по гаранция.Известен проблем като Bootloop.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#3

Телефонът е гаранционен! Искам да попитам как да си защитят данните смисъл да не ми ровят из фейсбука или в гугъл акаунта. Те когато стартират телефона длъжен ли съм да им давам пин кода?Има ли начин да ми разберат пин кода на телефона?
Цитирай
#4

Мисля,че няма шанс да си възстановиш данните ако е изпаткало дъното.Въобще ли не стартира?Или стартира и веднага се рестартира?Във рекавъри менюто пробвай да влезеш и да вкараш фабрични настройки ако те пусна до там въобще...

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#5

Като задържа трите бутона след доста време влиза в това boot меню но като избера рекавъри нищо не става изключва. Като избера старт стартира се логото на Гугъл и изключва! Мисълта ми е като оставя телефона да си сменям ли паролите?
Цитирай
#6

Какъв е проблема да ги смениш , като те притеснява това . Така или иначе от време на време трябва да се сменят . Препоръчително е всеки месец , но това е друга тема .  Storstark

Storstark
Цитирай
#7

Информацията може да се извади с JTAG директно от паметта
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)