Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Споделяне на екрана
#1

Здравейте 
От скоро и аз съм притежател на този телефон. 
Въпроса ми е има ли безжичен начин да споделя екрана на телефона с този на смарт телевизора ми 
Има ли въобще такава опция този телефон
Цитирай
Аксесоари
#2

Потърси в менюто на телефона опцията Mirror share.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#3

В нета пише че само P10 и P10 plus имат Mirror share, но никъде не се казва за P10 Lite че има таза опция, така че може и да я няма.
Директно на телевизора не знам дали може.
Но може да споделиш екрана на компютъра с HiSuite.
А след това с HDMI да свържеш телевизора към компютъра и един вид телевизора да стане като втори монитор. След това местиш HiSuite на втория екран и даваш опция за цял екран и реално на телевизора ще имаш това, което има на екрана на телефона. Но както казах, това е през компютъра, не знам има ли директно опция към телевизора.
HiSuite: http://consumer.huawei.com/minisite/HiSuite_en/

[Изображение: Hi_Suite1.jpg]
Цитирай
#4

(2017-07-30, 16:38:03)Aalesund написа:  В нета пише че само P10 и P10 plus имат Mirror share, но никъде не се казва за P10 Lite че има таза опция, така че може и да я няма.
Директно на телевизора не знам дали може.
Но може да споделиш екрана на компютъра с HiSuite.
А след това с HDMI да свържеш телевизора към компютъра и един вид телевизора да стане като втори монитор. След това местиш HiSuite на втория екран и даваш опция за цял екран и реално на телевизора ще имаш това, което има на екрана на телефона. Но както казах, това е през компютъра, не знам има ли директно опция към телевизора.
HiSuite: http://consumer.huawei.com/minisite/HiSuite_en/

[Изображение: Hi_Suite1.jpg]
Настройки>Интелигентна помощ>Mirror Share. Не всички телевизори поддържат споделянето.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Решението е приложението Screen Mirroring
Цитирай
#6

(2017-07-30, 17:15:32)vsarijski написа:  Настройки>Интелигентна помощ>Mirror Share. Не всички телевизори поддържат споделянето.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Малиии, то в Интелигентна помощ ли е сложено, хахахаха, то за това повечето не го намираме, защото не сме достатъчно интелигентни, хахаха.
Наистина благодаря за инфото, там не го бях търсил. Аз както казах използвах малко заобиколния път с HiSuite хахахахаа.
Цитирай
#7

В падащото меню има икона Micro Share. Не е нужно да влизате по менюто.

Samsung S23+
Цитирай
#8

Това с телевизора работи. Лично съм го изпробвал с едно LG и се върза без проблем.

Samsung Galaxy S :: Android 2.3.5  >>  Samsung Galaxy S2 :: CyanogenMod 11 - Android 4.4.4 >> Huawei P10 Lite - Android 7.0 >> Samsung Galaxy S8 >> Huawei Mate 20 Pro >> Samsung Note 9
Цитирай
#9

Аз препоръчвам един Chromecast. Включва се на HDMI букса и към wifi и позволява стабилно кастване на екрана (и не само) към всеки телевизор.

Изпратено от моят Nexus 6 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

(2017-07-30, 18:25:37)msd77 написа:  В падащото меню има икона Micro Share. Не е нужно да влизате по менюто.

при мен го няма 
трябва да се влиза през настройките
Цитирай
#11

Има го натисни иконата за редактиране и ще отвори всички икони

Samsung S23+
Цитирай
#12

На старото сони в приложението "Албум" имах опция да си споделям видео или снимка директно към ТВ с натискането на иконка "сподели".Няма ли как да го излъжем и тука?

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)