Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво бих променил в S8/S8+
#51

(2017-07-31, 19:40:14)gogon написа:  Може да се деактивира с Package disabler pro -платено , също вече може и с Adhel /направиха да може освен да блокира реклами и да се спират приложения-програми/,безплатно в Google play .
Даваш чавка на всички бигсби.

На мен в google play не намирам такова приложение adhel

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай
Аксесоари
#52

Хм, май е ограничено за България в момента  Huh

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#53

Ха, вярно, че не излиза. Тези нещо правят. Package disabler спря да работи, дори и който си го е купил официално, adhell не излиза, не знам. Аз имам инсталиран adhell и ми го показва в магазина. До тази сутрин ~4. 00-4.30 го имаше, лично го проверих.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#54

Мен ме помолиха да изчакам малко  Big Grin Big Grin

Цитат:За съжаление това съдържание още не е налице в държавата ви.
Работим по осигуряването на любимото ви съдържание в повече държави възможно най-бързо.
Моля, проверете отново скоро.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#55

Тези направо се гаврят! За Package disabler pro вчера написаха, че "нещо не работи на последните ъпдейти на андроид ",ако го инсталирате и не работи-до 5 дена, ще върнат парите. Добре де, като съм го купил отдавна?...

Я ,възстановиха ми парите!! Докато пишех преди малко. Е, поне в това отношение излязоха честни!

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#56

При мен няма проблем с Package Disabler Pro, също купен отдавна. С последния ъпдейт за S8 съм.
Цитирай
#57

При мен, както написах има проблем,но ми върнаха парите. Интересно, че другият BK DISABLER ту го имаше, ту го нямаше за "нашата страна " Сега/е преди няколко часа/ се появи отново, с обновен ъпдейт, купих си го и работи идеално. Какво става-знам ли?

А,сетих се, и аз нямах проблем, но взех, че направих хард ресет и след това инсталирах всичко отново, не от бекъп и тогава се получи цялата история. При руснаците са същите проблеми, като при повечето са се появили при обновяването на плъгина.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#58

(2017-08-06, 06:58:01)vargala81 написа:  Някои компании са го измислили с плъзгане на долу по скенера за отпечатъци да се спуска щората. Но тук май ще е по-лесно да достигнеш щората с една ръка от колкото скенера. Опциите във всяко едно приложение също са изместени в долния край на екрана, а не в горен десен ъгъл.
При мен щората се пуска като плъзна по дисплея надолу и се прибира като плъзна нагоре. Като плъзна първо нагоре ми излизат приложенията. Иначе по темата, бих сложил 3.5 мм жак отгоре или някъде отстрани. Отдолу е адски неудобно като легна и включа слушалките.

LENOVO K910 VIBE Z 2GB/16GB--> LENOVO K3 Note 2GB/16GB--> LENOVO VIBE P1 PRO 3GB/16GB-- LENOVO VIBE P2 4GB/64GB ROM-->SAMSUNG GALAXY S8+  4GB/64GB--> HUAWEI P40 PRO 
Цитирай
#59

Малко не е правилната тема, ама.... значи какво направих аз, за да регна Adhell.
Първо свалих Adhell 2 от тук. https://forum.xda-developers.com/galaxy-...g-t3663559
След инсталацията отидох ето тук https://seap.samsung.com/license-keys , логанах се, направих си ключ и активирах KNOX.
Eто подробно описание на генерирането на ключ:
https://kunkunsoft.wordpress.com/get_key/
Ключът трябва да е Enterprise license key, в свободното поле пишете каквото искате, примерно името си и цъкате Generate license key.
После копи и пейст в Adhell

Ето и линк към PDP Engine ако ви поиска
https://play.google.com/store/apps/detai...rwatch.mdm

Beware of Котка!
Цитирай
#60

(2017-07-31, 09:11:12)kali_74 написа:  Едно от нещата дето не ми харесват и бих посъветвал samsung да го направят е да върнат алармата при изключен телефон. Как може телефон за 1500лв. като му наглася аларма и го изключа да не се събуди и да имам аларма. Телефони от по 200лв. като lenovo го могат. Всеки телефон от по 20лв. го може е това е голям резил.

Същата простотия...Samsung S9+....днес останах втрещен като не звънна....дали не е от някоя настройка Bu Visslar
(2017-07-31, 19:22:35)Naidenoff написа:  Сори... че ви подведох, ама и така не става.
Гадния бутон си вика Бигзби...  дори и да си го изключил от хоумскрина, и това е... нема оправия...

Отивате в настройките на Бигсби и има функция "клавиш Бигсби" няма действие...елементарно Visslar Big Grin
Цитирай
#61

(2018-10-31, 15:28:02)Ruderford написа:  Същата простотия...Samsung S9+....днес останах втрещен като не звънна....дали не е от някоя настройка Bu Visslar

Отивате в настройките на Бигсби и има функция "клавиш Бигсби" няма действие...елементарно Visslar Big Grin

Да. Първо си регистрираш самсунг акаунт. логваш се с него и чак тогава можеш да изключиш бутона.
Да те карат да си правиш акаунт, само и само да деактивираш един бутон ... елементарно Smile

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
#62

Като промяна много ми липсва инфра реда който играеше ролята на универсално дистанционно. След 6-та серия обаче умниците от Самсунг резнаха тази екстра.
[-] 1 потребител изказва благодарност на dimitar1234 за това мнение:
  • kerenski
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)