Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Брикна се телефона.
#1

Привет. Понеже съм на море в южната ни съседка и нямах достъп до интернет, а трябваше да имам. Звънях на оператор и ми казаха да се опитам да сменя мрежата. След няколко опита да сменя мрежета и телефона започна да забива и рестартира. Започва да свети логото на LG, гасне-светва така докато не го загася. От време на време  стига до логото на РОМ-а. Сутринта зареди андроида за последно, след което заби и угасна и започна пак да зарежда до логото на LG. Пробвах с Hard Reset, но след първите няколко опита влизаше в рекавъри. Опитах се да флашна файла с последния ъпдейт който бях получил AICP, нямаше резултат. След това и в рекавъри не влиза. Пробвах с LG Flash Tool да кача стоков 5.0.2 и след няколко неуспешни опита стигна до 100% но нямаше резултат. Иначе влиза в даунлоуд мод, но понеже лаптопа с който се опитвам да флашна е с уин10 в повечето опити ми зареждат 10-на диска A,F,G,H и т.н и екрана угасва и пак започва да свети логото на LG, свтева-угасва. Как да разбера какъв брик е точно и по коя от важните теми да се ориентирам за възстановяване? Пробвах и със SRK Tool 2.1 но, след първите стъпки ми излиза   droidth-aboot.img Not found.

Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G 
Цитирай
Аксесоари
#2

Темата е за триене.

Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G 
Цитирай
#3

Проблема е решен. Оказа се изгоряла платка и при опитите да кача нов стоков андроид, пак продължаваше с рестартите. След смяна на платката, телефона е пушка.

Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)