Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Обновление на Zuk 2
#1

Здравейте,
първо да кажа, че не съм запознат с Root-ване и други ъпдейти на телефони :Smile  Днес си закупих телефон Lenovo Zuk 2, първото което ми направи впечатление е че няма от къде да го ъпдейтна до версия 7, а знам че телефона подържа. Телефона е ZUI Version - 2.0.093 ST - каквото и да значи това и също така пише "Android security patch level - August 1 , 2016" - каквото значи и това?
От 2-3 години вече не ползвам андроид, но се върнах към тази система. Ако някой може да помогне нека сподели.
Да кажа че в интернет гледах клипове на които има къде да се натисне "Software update" при мен такова поле липсва. Благодаря.
Цитирай
Аксесоари
#2

Телефонът е с модифициран софтуер от китайския продавач, затова няма опция за ъпдейт. Ако имаш огромното желание за смяна на рома - 4pda или xda-developers
Цитирай
#3

Нещо на български Big Grin с обяснение как се прави Smile
Цитирай
#4

На български е малко вероятно, а знанието на чужд език още никому не е навредило.

 
Цитирай
#5

Знанието на английски език не ми е навредил, но не съм толкова добър, че сам да си превеждам и да си ремонтирам телефона. Има си специализирани думи и фрази които се отнася за технически знаещите.
Цитирай
#6

Веднага ти казвам че ще ти излезе по евтино да платиш на някой да ти го оправи от колкото да се мъчиш сам
Цитирай
#7

Ако има някой от Велико Търново който се занимава, бих му дал
Цитирай
#8

И аз да ти кажа-не си пипай машинката,ако всичко си работи и искаш да работи още дълго време!Лесният вариант при теб отпада(моднатият ром не позволява автоматичен ъпдейт).И няма гаранция,че рома,който ще флашнеш,ще е читав(може да е в пъти по-зле от сегашния).
Цитирай
#9

Въобще не се занимавай, защото си неопитен. Наистина руснаците в посочения сайт се занимават с рутване, сготвени ромове и т. н. Последното обновяване е от 2016 г. и Леново не се славят със софтуерната поддръжка.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)