Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moto X Style Dual
#1

Както съм написал ползвам модел с две сим карти-едната на първия слот към Мтел,а втората към Виваком.На първата почти винаги има покритие,а на втората забелязах преди седмици покритието играе и е непълно.Има ли проблем в случая или на втория слот са заложени по-малко честоти?
Цитирай
Аксесоари
#2

Сега видях,че има разлика между SIM1и SIM2:
 Натисни!
Останал съм с впечатление ,че и двете SIM са еднакви.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#3

Благодаря за инфото.
Цитирай
#4

От няколко дни съм с ZTE AXON 7  и прочутите слушалки  Shure SE215.И да ви кажа на Мото-то звука е разбиващ.Не че Аксона има кусури.Взех го понеже отзивите са положителни и е известен като аудиофилски.Не бих могъл да се оплача от него.Но реално очаквах въз основа на ревютата да е по-добър в аудиовъзпроизвеждането.Но се окажа,че с точно този чифт слушалки Moto X Style  дава по-силен бас,по-мощна и ясна звукова картина.Не само с плейъра,а и с онлайн музика като Spotify.А никъде не е отбелязано за прекрасните му музикални възможности.Чувствувам се доволен от избора си.
Поразтърсих и намерих това за Снапдрагон 810

Цитат:Professional quality audio: with support for the latest Dolby Atmos, and up to 24-bit/192kHz music playback using our Qualcomm Hexagon V56 DSP
 Снапдрагон 808 също го поддържа.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)