Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със сензора за дисплея след разговор.
#26

Еее, доста разочароващо.

Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#27

Значи при проблеми със сензорите се изисква отключен буутлоудър и да се флашне ръчно, през Fastboot, persist.img
Цитирай
#28

Изобщо не ми се занимава с отключвания и флашвания. Никога не съм изпитвал нужда от подобно нещо. А и вече е в новия собственик. Няма за кога да го вземам и да се занимавам... Явно толкова евтините китайчета имат своите лоши черти. За капак тези от Fantacy още не са ми обработили поръчката, една седмица мина. Ще взема да я затварям и да търся друг телефон... Ще помисля още малко. Иначе ми харесва апаратът.

Така. Инсталирах gravity screen и нещата заспаха. Много се радвам. Дисплея светва веднага като го махна от ухото. Колегата който има проблем да пробва. Безплатната версия върши работа.

Tapatalk
Цитирай
#29

Новата бройка която дойде за мен я форматирах и след това почнах да инсталирам програмите. Едва днес слижих сим карта и видях, че проблем със сензора няма.

Tapatalk
Цитирай
#30

Махнал ли си фолиото от пред?
Цитирай
#31

Махнал съм. Продължава да прави проблема и след формат. Правих няколко пробни повиквания обаче веднага след това и си бачкаше без проблем. След като инсталирах програмите които се ползват започнаха пак същите ядове. Дали не е от някоя смотана програма...
Цитирай
#32

Същият проблем имах с Xiaomi Redmi Note 4G LTE. Впрочем проблема беше масов. Калибриране на сензора не помага. Впоследствие отказа и power butona (също масов проблем). Въобще Xiaomi станаха доста проблемни телефони. Пък и с това заключване на bootloadera нацяло се изложиха.
Цитирай
#33

Да ....
Перфектен телефон все още не е излязъл на пазара. Вероятно сме се надявали болшенството телефони на марката да са безпроблемни!? Всички марки са така без изключения. Всеки модел има нов хардуер,за който съппорта се усъвършенства последствие. Имаме много дъски за дялане с марката ни, но всичко това е разбираемо.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)