Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Възстановяване на информация от счупен Galaxy S7
#1

Здравейте,

Днес изпуснах телефона по дисплей и му разказах тотално играта. Стъклото се напука и дисплея заприлина на картина на Пикасо. Какви са вариантите за възстановяване на информацията от телефона ? През който и софтуер да се пробвам да се вържа с телефона ми казва, че трябва да го отключа първо, което естествено не е възможно. Инвестицията 300 лв. за нов дисплей също не е вариант и вече не знам какво друго мога да направя. Моля дайте някакви предложение.
 


Благодаря Ви предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Няма как. Данните са криптирани в паметта на телефона. Ако имаш някакви данни на SD карта, може само тях да спасиш, стига да не е криптирана.

edit: Алтернативно, разпитай из неоторизираните сервизи, дали не могат да ти направят услуга като ти поставят здрав дисплей временно, без да го купуваш, за да отключат телефона и да ти измъкнат данните. И за следващия път да знаеш да си правиш бекъп на важните неща.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#3

(2017-08-04, 17:57:30)Multity написа:  Здравейте,

..............През който и софтуер да се пробвам да се вържа с телефона ми казва, че трябва да го отключа първо, което естествено не е възможно. Инвестицията 300 лв. за нов дисплей също не е вариант и вече не знам какво друго мога да направя. Моля дайте някакви предложение.
 


Благодаря Ви предварително!

Ако не си се оправил още, един вариант за отключване, но трябва да си активирал Samsung account.
1. От браузера на компа влизаш в  Samsung account
2. Избираш Services
3. Избираш Find My Mobile
   
От дясно на екрана излиза меню.
4. Избираш ОЩЕ
   
Слайдваш надолу
5. Избираш ОТКЛЮЧИ УСТРОЙСТВОТО МИ
    И си готов, успех.

Galaxy S9+/128GB: 9.0 Galaxy S8+: 8.0 Galaxy S7 edge: 7.0
HTC One М8: 6.0 HTC One X: 4.4.2


Цитирай
#4

Неоригиналните екрани не са добър избор. Бих ви предложил да възстановите данни от S7, вместо да поправяте устройството.
[-] 1 потребител изказва благодарност на hardwarebg за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)