Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да сложа контакт на екрана?
#1

Здравейте, преди време, един колега сложи, на екрана на телефона(там където са прилиженията), контакта на брат ми, с който говоря често-получи се, като приложение. Натискам и се набира номера. Сега, искам да добавя други контакти, но не се сещам как стана преди и съответно, не мога да го направя.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Задържаш на началният екран, както за добавяне на уиджети, въртиш и избираш " контакт " , имаш три опции
Създаване на нов, съобщение или набиране
Избираш една, след което ще ти отвори да избереш кой контакт искаш [Изображение: 8948abba5e39ebd479cb8cd40349fcbc.jpg]

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#3

Супер. Получи се. Благодаря.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

(2017-08-06, 14:02:04)OGIER написа:  Задържаш на началният екран, както за добавяне на уиджети,  въртиш и избираш " контакт " , имаш три опции
Създаване на нов, съобщение или набиране
Избираш една, след което ще ти отвори да избереш кой контакт искаш

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

А би ли ми казал как да махна опцията "съобщение" от едж менюто за контакти например. Т.е. като кликна на контакта - да го набира директно, а не да ми предлага съобщение или разговор.

Човек се учи цял живот и ненаучен умира!
Цитирай
#5

Няма как
Това си е така направено от самото приложение ( ако питаш за " карай за хора " )

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#6

Аз използвам Direct call от приложенията за краен панел. Поддържа 10 контакта.
Цитирай
#7

(2017-09-07, 20:59:54)dardanov написа:  Аз използвам Direct call от приложенията за краен панел. Поддържа 10 контакта.

Даже 12 контакта! Въпроса е, да знаеш за съществуването му, за да идеш да го потърсиш и изтеглиш допълнително. Много благодаря!

Човек се учи цял живот и ненаучен умира!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)