Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Рестарт или незнам?
#1

Телефона си го отключвам с сензора но почъи всеки ден ми иска пин явно се рестартира сам когато му скимне??? Накой някакви идеи?

LG g2 > Huawei p9 lite > Huawei p10 > Huawei p20 pro > Xiaomi 11t pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Reset до фабрични настройки.
Цитирай
#3

Ами проверявай го дали се е рестартирал. Влизаш в настройки > всичко за телефона > състояние > време на дейност. Там ще видиш часовете работа от последно рестартиране. Ама до колкото четох не си единствения с P10/P10 Plus, който се оплаква от това. Явно на определен брой отключвания с пръстов отпечатък иска парола като защитна мярка. Това е въведено в EMUI 5.1, аз съм с 5.0 и при мен иска пин само след рестарт.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#4

(2017-08-06, 16:07:51)person написа:  Reset до фабрични настройки.
С какво ще помогне това в случая?

 
Цитирай
#5

Има направени фабрични с версия б150 е и сега като видях телефона не е изключван от 25 часа защо иска пин от време на време идея си нямам може би наистина е на определен брой отключвания

LG g2 > Huawei p9 lite > Huawei p10 > Huawei p20 pro > Xiaomi 11t pro
Цитирай
#6

На всеки 3 дни ти иска парола, това е от съображения за и сигурност и е функция на системата.
Цитирай
#7

(2017-08-06, 16:41:45)Xeno написа:  Има направени фабрични с версия б150 е и сега като видях телефона не е изключван от 25 часа защо иска пин от време на време идея си нямам може би наистина е на определен брой отключвания

След като се е рестартирал излиза надпис на който пише по каква причина е рестарта, и наистина в новия EMUI 5.1 на всеки три дена го прави от съображение за сигурност. Иначе скоро и аз се сблъсках с произволно рестартиране и след това се оправи от само себе си.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)