Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Счупено стъкло
#51

Относно "сервиза" на Булграм мога да изкажа само негативни мнения. Два пъти се обръщах към тях за ремонт на негаранционни смартфони. Е не решиха проблемите, само ги задълбочиха. Не искам да използвам нецензурни думи. Никога вече в този така наречен "сервиз за смартфони"!

Samsung Galaxy A14 5G and A34
Цитирай
Аксесоари
#52

И аз не бих се доверил на смяна само на стъкло със запазване на задния капак - в малък сервиз, да уточня. Все ще има лепило, драскотина, лоша херметизация. Иначе, ако се направи както трябва, гледал съм китайци с по-сериозна техника как го правят, сигурно става добре. На този клип не ми хареса много.

Малко офтопик, но същото нещо стана сервиза на *** в Пловдив за компютри - през годините са оправяли много качествено доста неща на мен и на познати и от 2 години насам тотален провал - мудни, казват че не се ремонтира (а ти взимат 19 лв за диагностика), не го оправят добре... Така че всичко е до късмет или сменен (избягал) екип от техници. Това го казвам за негативните отношения към Булграм. Явно, когато е в гаранция, слагат качествените неща, които праща фирмата-производител (в случая Самсунг), а когато е извънгаранционно - пестят или поръчват други "съвместими" елементи (не говоря само за стъкло/дисплей), не само защото е по-евтино, може да няма начин за доставка на genuine parts извън гаранционния склад. Не се управлява лесно сервиз на такива чудесии.
Цитирай
#53

(2018-10-14, 22:36:23)milss написа:  Ами не е много евтино за смяна само на стъкло(169 лева), при положение, че апарат втора употреба може да се намери за 400 лева.

Сръчко колко вземат за стъкло?
Цитирай
#54

На мен ми се счупи и предното и задното стъкло след съвсем леко изпускане. Сондирах мнения и се оказа, че в един сервиз на Константин Величков в София ги сменяват добре. Поискаха ми 220 лв. за двете стъкла. За щастие нещо се позамотах и не ги смених, което се оказа добре, защото няколко седмици по-късно се появиха лилавата и зелена вертикални линии на дисплея.

Samsung Galaxy S10+ Prism Green
Цитирай
#55

10% отстъпка с  лоялната карта на Техномакет в Сръчко.
[Изображение: TM_Cardbox_program_1420x300px_09-2018_3.png]
Цитирай
#56

Към днешна дата има ли някъде по-нормална цена за смяна на дисплей, нещо около 150лв?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)