Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Счупено стъкло
#26

Добре ли стана ??

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
Аксесоари
#27

Стана добре от 3-я път. Аз направих грешка, че не го пратих на сръчко. Там ми искаха 340лв а аз намерих за 290. Иначе няма неоригинални дисплеи за тези модели. Там където ми го правиха също имат преса и телефона пак си е воден.

Nokia 6680 -> HTC desire Z -> Galaxy Ace -> Galaxy S3 -> Iphone 6 -> Galaxy S7 -> Pocophone f1
Цитирай
#28

Неоригинални дисплеи може да няма, но неоригинални стъкла има. На теб само стъклото ли ти смениха или целия дисплей?
Другото е, че за 50 лв. разлика си останал без гаранция.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#29

Стъклото ми беше здраво а дисплея не работеше. Смениха ми дисплея. Гаранцията и без това май месец изтича, иначе от сервиза ми дадоха 1 година гаранция за дисплея.

Nokia 6680 -> HTC desire Z -> Galaxy Ace -> Galaxy S3 -> Iphone 6 -> Galaxy S7 -> Pocophone f1
Цитирай
#30

Аз само стъклото искам да сменя ама не знам къде.

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
#31

Трудна работа да намериш някой да ти смени само стъклото
То не е и за всеки работа
Цитирай
#32

Аз старото го махнах ,проблема ми е новото.

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
#33

(2018-03-19, 16:11:01)kod написа:  Стана добре от 3-я път. Аз направих грешка, че не го пратих на сръчко. Там ми искаха 340лв а аз намерих за 290. Иначе няма неоригинални дисплеи за тези модели. Там където ми го правиха също имат преса и телефона пак си е воден.

В кой сервиз го прави? Да им искам оферта, че се спраска стъкното с все дисплея, а пък за "сръчко" само лоши отзиви виждам. Мерси!
Цитирай
#34

VCC mobile. Аз също не останах доволен и мисля, че ако го бях дал на сръчко щях да го пратя само веднъж а не 3 пъти.

Nokia 6680 -> HTC desire Z -> Galaxy Ace -> Galaxy S3 -> Iphone 6 -> Galaxy S7 -> Pocophone f1
Цитирай
#35

Здравейте! Вчера и аз си пукнах стъклото доста зле, но тъча и като цяло функционалността на екрана са наред. Вече не съм гаранционен, но може би отново бих предпочел да сменя стъклото в оторизиран сервиз. Някой има ли идея къде в София правят тази смяна на стъкло и каква би била цената?
Знам, че е писано за това досега, но е минало време и се надявам, че ценитв може и да са паднали. Поздрави на всички!

SG S10 Black Beauty
Важно е да можем да открием нещо позитивно, дори в най-лошата ситуация...
Цитирай
#36

Скъпо си върви тази операция.
Само стъкло трудно ще намериш някой да го смени и то качествено
На повечето места слагат цял дисплей втора употреба на цени около 270лв +нов заден капак от 40лв,който задължително се сменя
Цитирай
#37

При 350-400 лв за употребяван телефон, смяната на екран и части е почти същата.
Цитирай
#38

За 350-400 можеш да вземеш само някоя трошка със пукнат дисплей,на него това обаче не му върши работа
Цитирай
#39

(2018-07-04, 18:44:12)lost in написа:  За 350-400 можеш да вземеш само някоя трошка със пукнат дисплей,на него това обаче не му върши работа

Тогава кърпиш твоята трошка. Много читави С7 има за тези пари. Въпрос на избор.
Цитирай
#40

Само че тук става въпрос за 7edge
Цитирай
#41

На един приятел с S7 edge се пукна стъклото. За оригинален дисплей му искат 480 лева. Дисплеят е в комплект с рамката. При новите смартфони не можело да се смени само стъклото. Не знам дали цената е оправдана. За 500-600 лева можеш да си вземеш читав edge. Изкупуват ги за 150-200 лева за части. Сам си направи калкулацията дали си заслужава.

Samsung Galaxy A14 5G and A34
Цитирай
#42

Колеги, някой който е сменял стъкло (не дисплей) на S7 Edge в Сръчко последно може ли да каже каква е цената и колко време отнема...?
Или да препоръча друг сервиз за смяна на стъкло?
Засега съм намерил само Solaris сервис....

Galaxy S10
Цитирай
#43

И при мен на S7 Edge се счупи стъклото.

Има ли вече сервизи, които се справят с това? Намерих един "Mobo", в който е описано, че сменяли само стъкло, но не съм сигурен дали са надеждни.

Другия сервиз, който се отличи в темата е "Сръчко", кой ще препоръчате?
Цитирай
#44

Провери и в Булграм също.

 
Цитирай
#45

Аз го смених в Solaris сервис преди 2 седмици - много съм доволен, всичко е 6 с телефона Smile

Galaxy S10
Цитирай
#46

(2018-09-03, 17:22:02)NoMaD написа:  Провери и в Булграм също.

Булграм не бяха ли оторизирани? Ако да, не би трябвало да сменят само стъкло, а целия преден панел.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#47

Именно, "Булграм" са оторизиран сервиз (А1/Мтел работят с тях), както и "Сръчко" също...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#48

Ето клип как се прави в Соларис от Сливен https://www.youtube.com/watch?v=heKwgse7iw8
доста са опитни и показват нагледно процеса.
Цитирай
#49

Това видео ясно показва защо е толкова евтина смяната на стъкло, вместо подмяната на целия дисплей. Нелепо е да отделиш целия дисплей на слоеве, да не защитиш електрониката от конденз, да чистиш остатъци от лепило и да лепиш отгоре ново стъкло. Просто няма как някой да ти гарантира, че абсолютно всичко ще бъде наред с този дисплей. Ако можеше да се гарантира, оторизираните сервизи щяха да го правят така, а не да сменят целия дисплей.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#50

Ами не е много евтино за смяна само на стъкло(169 лева), при положение, че апарат втора употреба може да се намери за 400 лева.

1916 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)