Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi Note 4X - 8.5.4.0.NCFMIED
#26

След ъпдейта ми прави впечатление, че GPS захапва доста по-бавно. Някой има ли подобен проблем?
Не съм правил Фактори Ресет.
Цитирай
Аксесоари
#27

Е правете. От една ос на друга е задължителен ресет. Тва не е обикновен секюрити ъпдейт...

Tapatalk
Цитирай
#28

Коя е новата "ос" ?
Цитирай
#29

Android 7
Цитирай
#30

При мен след ъпдейта без рестор не се синхронизират времето и пощата на мобилни данни. На безжичния няма проблем.
Цитирай
#31

Redmi note 4 Global. Искам да попитам как да се върна към 8.2.10.0? Телефона си е абсолютно стоков, нямам рут, не съм отключил буутлоудъра. Засега.
И още нещо, как да разбера с какъв тип екран съм?

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай
#32

За екрана, цъкаш 4 пъти на kernel version от settings - about phone. След което на Version information ще намериш инфо.

За връщането ще трябва да отключиш bootloader-а.
Цитирай
#33

(2017-08-29, 14:18:09)hellkiller написа:  За връщането ще трябва да отключиш bootloader-а.

Което си е мъка

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

locke on
Цитирай
#34

Защо да е мъка? На предишният ми телефон, Redmi 4 Pro, стана без проблем. С този просто се налага да изчакам определени часове, има тема за това...

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай
#35

Подаваш си заявка за отключване и чакаш известно време.
Цитирай
#36

Провери дали не е отключен, моя пристигна отключен и направо качих TWRP.
Цитирай
#37

(2017-08-29, 15:55:29)iwan33 написа:  Защо да е мъка? На предишният ми телефон, Redmi 4 Pro, стана без проблем. С този просто се налага да изчакам определени часове, има тема за това...

Оказа се че часовете са ако веднага след вписване в устройството опиташ да го отключиш
И наистина са 72
Цитирай
#38

(2017-08-29, 15:55:29)iwan33 написа:  Защо да е мъка? На предишният ми телефон, Redmi 4 Pro, стана без проблем. С този просто се налага да изчакам определени часове, има тема за това...
Не разпознаване на телефона, спиране на процеса няколко процента преди отключване. Недомислена опция.
И за това има теми

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

locke on
Цитирай
#39

Като се вържа на wi fi почва да сваля седмицата. Уж го спрях от настройките.

Tapatalk
Цитирай
#40

Съжалявам, че малко оспамих темата, но така и не мога да разбера с какъв тип екран съм. Та ако може малко помощ...


Прикачени файлове Миниатюри
       

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай
#41

Display Panel (LCD)
- BOE : boe-nt35532
- Sharp : sharp-r63315
- Tianma : tianma-nt35596
Цитирай
#42

Отзиви за новия 8.5.8.0 ъпдейт? Много потребители се оплакват от батерията от 8.5 насам (откакто минаха на Nougat). Има ли нещо такова?
Цитирай
#43

При мен си е идеална, 3 часа екран 13-15% разход
Цитирай
#44

Аз съм с отключен bootloader, root и TWRP, как правилно да направя тази актуализация? В момента съм с последният официален стабилен 8.5.4.0 NCFMIED.

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай
#45

Аз го пуснах първо само да се изтегли от приложението "Актуализация" и бях решил да вляза в TWRP, и от там да го инсталирам, обаче видях, че в щората пишеше рестартирай за инсталация, натиснах върху надписа и всичко стана само.
Естествено, TWRP се замени със стоковото, после си го инсталирах пак през fastboot. Задължително после инсталацията на TWRP се слага ROOT, защото при следващата инсталация на стоков ROM, увисвало на надписа MI. Това е проверка на XIAOMI, руснаците имат скрипт за избягването и, но рутването върши същата работа. Аз скрипта не съм го инсталирал, само рутвам.
Ето какво пишат:
Цитирай
#46

"При мен си е идеална, 3 часа екран 13-15% разход"
Ще рече 20 часа SOT ??
Ех Алеко , Алеко ...
Цитирай
#47

(2017-09-24, 19:19:51)valdesbg написа:  "При мен си е идеална, 3 часа екран 13-15% разход"
Ще рече 20 часа SOT ??
Ех Алеко , Алеко ...

Sot?
Цитирай
#48

Screen On Time
Цитирай
#49

http://en.miui.com/thread-567365-1-1.html
https://forum.xda-developers.com/redmi-n...e-t3643835
Цитирай
#50

Имам предвид 3 часа нон-стоп дисплей игра
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)