Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

YotaPhone 3 с изтекли рендери
#1

Изтекоха рендери на YotaPhone 3.
Всички помним предните 2 модела с 2-ри дисплей на гърба с електронно мастило. 3-тия телефон от серията отново ще заложи на 2 дисплея.
Този път основния дисплей е 5.5 инчов. Процесор Snapdragon 625, 4GB RAM и вътрешна памет 64 и 128GB. Камерите ще са 12MP задна и 13MP предна.

Очаква се телефона да се появи на цени за 2-та варианта съответно $350 и $450
   
 
[Изображение: yotaphone-yota-3-renders-specs-leaked-04-640x404.jpg]

[Изображение: yotaphone-yota-3-renders-specs-leaked-02.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако е това от снимките, изглежда много добре, а и характеристиките са добри.
Цитирай
#3

YotaPhone 3 с 64GB памет, бял - 360$.
YotaPhone 3 с 64GB памет, черен - 375$.
YotaPhone 3 с 128GB памет, бял - 465$.
YotaPhone 3 с 128GB памет, черен - 480$.
Китай и Русия ще първите държави където ще се предлага телефона. Точна дата за начало на продажбите засега няма.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#4

YotaPhone 3 бе представлен официално : https://vk.com/video-134170537_456240268
Източник : >>>>>

 
Цитирай
#5

Yotaphone 3 Global - Review:


 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • aladin
Цитирай
#6

Не мога да му схвана идеята на този телефон, стар дизаин, посредствен процесор и два екрана от които единият е черно бял.
За какво ми е вторият екран? да чета книги ли, на това малко екранче как ще четеш книги, пък не е ли по-добре ако си манияк на тема книги да си купиш четец?
Цитирай
#7

(2018-12-11, 10:42:03)Victormihov написа:   ...За какво ми е вторият екран? да чета книги ли, на това малко екранче как ще четеш книги, пък не е ли по-добре ако си манияк на тема книги да си купиш четец?
Лични впечатления след употреба на устройството? Иначе въпросното "малко екранче" върши работа за решаване и на други задачи, освен четене на книги.

 
Цитирай
#8

Лична употрена!?? сакън...руски простотии не ползвамSmile
Като какви задачи? елка ли?
Цитирай
#9

(2018-12-11, 22:24:23)Victormihov написа:   ...Като какви задачи? елка ли?
Ако си беше дал труда да изгледаш клипа, където доста подробно е показано за какво може да служи втория дисплей, може би нямаше сега да задаваш тези...отговори.

 
Цитирай
#10

На мен ми идеята ми харесва много и съжалявам че няма други такива телефони.

Doogee S30
Цитирай
#11

(2018-12-12, 06:11:00)guitman написа:  На мен ми идеята ми харесва много и съжалявам че няма други такива телефони.
Има и други модели с два дисплея: цък

 
Цитирай
#12

Не очаквайте на фона на големите реклами, фейк тестове за камери и бенчмаркове, еднакви дизайн и форма телефони, с ноч, дупки и никакви смислени иновации, някой да хареса този телефон, особено като е руски. Не обичаме различното, новото, нестандартното, руското. Пък виктор като поклонник на ксиоми, как ли щеше да реагира ако бранда на този телефон бе на неговата марка? Мисля, че знаем отговора.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
[-] 1 потребител изказва благодарност на bitmad за това мнение:
  • fifth_root
Цитирай
#13

Виктор се пише с Главна буква, най-малко заради уважението във форума ни, но все няма как да го очакваме, нали?
Като "поклонник" на Шиаоми, ако брадна "ми" беше от тази марка, тогава нямаше им съм поклонник.
Иначе съм поклонник и на много други "твои" марки- но да не навлизаме в подробности, МИСЛЯ, че знаем отговора...

Не разбирам и думичка на руски, иначе щях да го изгледам.
ТА, за какви задачи освен елка и книги може да се ползва второто екранче?
Цитирай
#14

(2018-12-12, 09:43:03)NoMaD написа:  Има и други модели с два дисплея: цък

Имах предвид единият да е за четец, като Йотафон, защото той не ползва почти никаква енергия.

Doogee S30
Цитирай
#15

Е още като отвориш клипчето за Yotaphone в youtube следващото, което ти зарежда е за Yotaphone vs Hisense A2 pro, който е също с два дисплея.

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
Цитирай
#16

Ами супер! Добре е че има и други такива. Tongue

Doogee S30
Цитирай
#17

Мнения на потребители за YotaPhone 3: http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=814085

 
Цитирай
#18

Bъпpeĸи инoвaтивнитe идeи YоtаРhоnе нe пoлyчи дocтaтъчнo внимaниe нa зaпaд и дopи в Pycия. Koмпaниятa нe ycпя дa пpeдcтaви втopия мoдeл в CAЩ пpeз 2015 въпpeĸи ycпeшнaтa Іndіеgоgо ĸaмпaния. Cлeдвaщaтa гoдинa вcичĸи ycилия бяxa cъcpeдoтoчeни ĸъм ĸитaйcĸия пaзap, дoĸaтo ĸлиeнтитe oт Pycия и Eвpoпa вeчe нe мoжexa дa пopъчaт пocлeднoтo тpeтo пoĸoлeниe. И като резултат, компанията създател на YotaPhone официално бе обявена в несъстоятелност.

                             [Изображение: dfba8eaba08ababaf78e9aee45a07e89-full.jpg] 
Източник: >>>>>>

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)