Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Силиконов Калъф(гръбче) за XZ Premium.
#1

Здравейте.Препоръчайте ми калъф-гръбче за въпросният модел телефон.
Пробвах тези два модела - http://casebg.net/sony-xperia-xz-premium...emium.html

http://casebg.net/sony-xperia-xz-premium...emium.html

Братята китайци,не са ги измислили добре.Над горният и долният говорител калъфите седят разтворени.Дразнещо е ,влизат боклуци и естетически е грозно.

Давайте идеи и мнения за нещо качествено от България,отвън не ми се чака доставка.
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте, и аз поръчах от casebg.net, калъфа и протектора бяха боклуци.
В България в момента трудно ще намериш нещо качествено.
Ако искаш калъф с висока степен на защита само на spigen има в Амазона и ибей.

Samsung s21 ultra 
Цитирай
#3

Ибей, Али - едно и също е.

 
Цитирай
#4

(2017-08-11, 17:34:08)mcontract написа:  Здравейте, и аз поръчах от casebg.net, калъфа и протектора бяха боклуци.
В България в момента трудно ще намериш нещо качествено.
Ако искаш калъф с висока степен на защита само на spigen има в Амазона и ибей.

В Sony Center също, но само flip case-ове. Намалени са в момента.

Xperia™ X10 Black  >> Xperia™ Neo  >> HTC Incredible™S >> 1) HTC One™X / 2) Galaxy™ S duos >>
  >> 1) Xperia™ Z / 2) Galaxy™ CORE  >>  1) Xperia™ Z2 / 2)HTC 8s  >> Xperia™ Z5  >>>  Xperia™ XZPremium Chrome 
>>> Galaxy™ S9+ blue >>> Galaxy™ S10+ Green >>> Galaxy™ Note 10+ Glow
Цитирай
#5

Каква им е цената?

Samsung s21 ultra 
Цитирай
#6

(2017-08-11, 19:50:21)mcontract написа:  Каква им е цената?

79лв.

Xperia™ X10 Black  >> Xperia™ Neo  >> HTC Incredible™S >> 1) HTC One™X / 2) Galaxy™ S duos >>
  >> 1) Xperia™ Z / 2) Galaxy™ CORE  >>  1) Xperia™ Z2 / 2)HTC 8s  >> Xperia™ Z5  >>>  Xperia™ XZPremium Chrome 
>>> Galaxy™ S9+ blue >>> Galaxy™ S10+ Green >>> Galaxy™ Note 10+ Glow
Цитирай
#7

@levis незнам, ама за мене кейсовете на Goospery са най-добри, като почнеш имат блестящо покритие, покриват телефона много хубаво, прават го готин, здрави кейсове са, незнам ти какво не си доволен, и какво очакваш от кейс за 15лв., но пак казвам, че за мене на Goospery са най-добрите, поне моите кейсове са все такива, защото другите са или детски или някви гадни, а 80лв. за кейс не мисла да давам, защото няма файда, и до колкото знам са корейски.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#8

Hazart@погледни снимките и ще разбереш какво очаквам за 15 лв.
Спор няма ,Goospery е многи добра марка при евтините кейсове.Ползвам ги от години,и в момента имаме 4бр. Sony-та с тази марка кейсове.Даже съм се учудвал на качеството за парите които струват.Винаги са били без забележки.

Снимките са са на калъфа от вторият линк, в първото мнение на темата.Goospery-то ще го снимам довечера ,трагично е .

Няколко колеги ми писаха на лично да пробвам Spigen,а аз се чудя дали да не пробвам още едно Goospery jelly case,но да го поръчам отвън заедно с един кейс на Spigen.
В България  аксесоарите за този модел ,са много ограничени за съжаление.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#9

Здравейте, може ли по-обстойно мнение за goospery jelly калъф?
Може ли да кажете откъде го е закупил и?
Благодаря.

Samsung s21 ultra 
Цитирай
#10

@mcontract в casebg.net ги има и виж в aksesoari.net и там би трябвало да ги има.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#11

И в два сайта не ги открих. Намерих в casetown.net, но това може да са ментата на goospery jelly.
Сина ми има такъв за айфона, не изглежда зле.

Samsung s21 ultra 
Цитирай
#12

В 1 сайт има на Goospery, но е само 1 кейса, а в другия сайт не съм гледал, но знам, че и там има на Goospery. И кейсовете не са ментета.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#13

От този сайт никога няма да купя каквото и да е.
Поръчах някакъв кейс и протектор, и двете неща бяха пълни боклуци.

Samsung s21 ultra 
Цитирай
#14

https://dice.bg/incipio-ngp-pure-case-ud...2?friday=1

Някой такъв кейс ,ако има, да даде мнение.
Цитирай
#15

Аз моя го закупих от Technopolis в Paradise Mall за 19,90 и е на Cellularline. Силиконов, прозрачен. Добре седи, не е хлабав. За тия пари е идеален.

Sent from my C6903 using Tapatalk

Sony Xperia Z1, Xperia Z3, Xperia XZ Premium, Xperia 1 II, Xperia 1 IV
Цитирай
#16

Към днешна дата какво е положението с кейсовете в България? Spigen и Ringke има ли ги в бг сайтове,че не знам как да поръчам китайците или ибей и подобните ?

https://ru.aliexpress.com/item/Ringke-Fu...16d5a11934

https://ru.aliexpress.com/item/100-SPIGE...fa5c8b38-1

Sony Ericsson T630 /2008/  Sony Ericsson K810 /2008-2014/  Samsung Galaxy S4 /2014-2018/ Sony Xperia XZ Premium  /2018- 2024/ Samsung Galaxy S23 /2024 -/
Цитирай
#17

Поръчвай си от вън, там са 15$, в Бг са 50лева

Sony Xperia Z1 Comapct Black
Sony Xperia Z5 Green
HUAWEI P20 Midnight Blue 
Цитирай
#18

Проблема е,че не знам как....ще търся някой да съдейства Smile

Sony Ericsson T630 /2008/  Sony Ericsson K810 /2008-2014/  Samsung Galaxy S4 /2014-2018/ Sony Xperia XZ Premium  /2018- 2024/ Samsung Galaxy S23 /2024 -/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)