Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефона не разпознава сим картата след падане на батерията!
#1

Беше му паднала батерията вчера и нямах къде да го заредяи и се беше изключил, като се прибрах зареждах го, но без да го включвам и го оставих цяла вечер изключен сутринта го включих и ми пише, че няма сим карта, слагах, я махах я, изключвах го чаках известно време какво ли не пробвах, нулирах му настройките дори пак същото, четох из нета, но само пише, че се оправяло като се махне картата, трябва да се изключи телефона да стои малко и пак се сложи,но при мен не се получи! Някакви идеи как да го оправя? Не мога да пробвам с друга карта, защото нямам друга микро сим, но си работеше вчера и нямаше проблем?
Цитирай
Аксесоари
#2

Я виж имаш ли имей?

*#06# е кода.

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#3

Да имам
354198063249209
Цитирай
#4

Пробвай да задържиш копчето за изключване за 10 секунди - телефона трябва да извибрира и да се изключи - това е равносилно на вадене на батерията. След това го включи.

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
#5

Пробвах не става, пробвах да вадя картата да го рестартирам без карта после да я слагам, не става. Пробвах да го нулирам нямаше ефект и кво ли още не дето пише из нета, просто утре трябва на намеря други микро сим поне да се уверя дали е от картата, ако е от нея ще е супер ако е от телефона трябва да го нося на сервиз явно не знам?
Цитирай
#6

(2017-08-13, 17:41:26)lapence написа:  Пробвах не става, пробвах да вадя картата да го рестартирам без карта после да я слагам, не става. Пробвах да го нулирам нямаше ефект и кво ли още не дето пише из нета, просто утре трябва на намеря други микро сим поне да се уверя дали е от картата, ако е от нея ще е супер ако е от телефона трябва да го нося на сервиз явно не знам?

Може СИМ картата да е сдала багажа. Наистина пробвай с друга СИМ карта.

Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)