Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефона се отключва по време на разговор
#1

Здравейте
Имам следния проблем
Когато говоря, било то по телефона или Вайбър или който и да е друг ап, дисплея не свети, но явно работи и като приключа разговора съм променил маса ти настройки и съм отворил какво ли не...Някой с подобен проблем и идея как се решава?
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз имам калъф тип тефтер и говоря когато е затворен.

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

И аз имам оригиналния флип, но не е решение на проблема.
Цитирай
#4

И при мен се появи този проблем, но нямам решение.

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай
#5

Това исках и аз да питам. Има ли сензор за близост и има ли я тази екстра, като гледаш в дисплея да не гасне след 30сек. При LG G3 се казваше "умен екран" но тук като гледам май няма изобщо такъв сензор.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#6

Сензор има със сигурност, но защо не деактивира тъча по време на разговор си остава загадка. Интересно е че 3-4 човека се оплакваме от това, другите нямат ли го този проблем?
Цитирай
#7

(2017-09-07, 19:36:08)simeonov_74 написа:  Това исках и аз да питам. Има ли сензор за близост и има ли я тази екстра, като гледаш в дисплея да не гасне след 30сек. При LG G3 се казваше "умен екран" но тук като гледам май няма изобщо такъв сензор.

Сензора за близост е между слушалката и селфи камерата. И тъй като се пада малко в лявата страна, дали не държите телефона неподходящо като жена ми например? Big Grin Тя имаше LG K10, на който сензора също е от ляво. При разговор допира десния горен ъгъл на лявото ухо, а сензора остава открит. Многократно съм виждал как дисплея й светва, с ръка и го прибирам към ухото и си загасва. Относно умния дисплей, LG спряха да го слагат след G3. Явно са заплашени от Самсунг със съдебни дела. А Huawei май никога не са я слагали.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)