Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Драскотина на дисплея
#1

Здравейте на всички! Преди няколко седмици си махнах слюдата и разбира се ,че забравих да си сложа нова преди да тръгна на море и сега си имам една доста дразнеща драскотина на дисплея. Преди време мисля ,че бях гледал една тема тук за някакъв гел , но не съм много сигурен , а и нещо не успявам да я открия.Ако някой има някакви идеи , или предложения ще се радвам да ги чуя. Поздрави!
Цитирай
Аксесоари
#2

Оригиналният дисплеят е достатъчно твърд и едва ли ако имаше протектор щеше да ти помогне. Аз от година съм премахнал всякакви протектори освен гърба и нямам никакви драскотини.
Цитирай
#3

(2017-08-15, 14:54:18)Gunplayy написа:  Здравейте на всички! Преди няколко седмици си махнах слюдата и разбира се ,че забравих да си сложа нова преди да тръгна на море и сега си имам една доста дразнеща драскотина на дисплея. Преди време мисля ,че бях гледал една тема тук за някакъв гел , но не съм много сигурен , а и нещо не успявам да я открия.Ако някой има някакви идеи , или предложения ще се радвам да ги чуя. Поздрави!
Привет, пробвай с Displex Classic Polish Tube : http://www.mobilebulgaria.com/accessorie...на-дисплей

@dimitar1234, не разбрах, с какво точно поста ти в помага в случая, освен да е израз на лично мнение, не по темата и абсолютно излишен откъм решаване на проблема на колегата.

 
Цитирай
#4

Благодаря за отговора! Това изпробвал ли си го на подобен тип диспей ? С тея картинки които има малко не ми вдъхва доверие , но май нямам мн избор, освен да опитам :Д
Цитирай
#5

.....да не му решавам проблема но форумните мнения се четат и от други,които са на дилемата за или против протекторите.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)