Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

Да се похваля с бенчмарк тест.[Изображение: fabe2732b45922b6c5956551f8e9b665.jpg]

Sent from my TA-1012 using Tapatalk

Samsung i5500->Nexus 4 16gb->Alcatel Idol 2 mini - >Sony Z3-> LG G3->Huawei P9->Nokia 8 4Gb+64Gb

Цитирай
Аксесоари
#52

За повече мнения на потребители за устройството може да види и тук - цък

 
Цитирай
#53

Здравейте. Мисля утре да взема горе посочения телефон. От това което видях като мостра в магазина, не видях телефона да има "опции на програмиста" просто не излизат. Исках да намаля времето на анимация. На Нокия 5 и 6 излезе, но на Нокия 8 не успях. Та, имали я тая функция?

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#54

Има я,взимай смело телефона,няма да съжаляваш.

Lenovo P70-A--->>Huawei P9 lite---Nokia 8---Huawei Nova 5T---Xiaomi Mi note 10 lite
Цитирай
#55

А тея, бенчмарк тестове отговарят ли на реалността? Т.е. няккви над 200 000 виждам, или са си трикове на колегите?

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#56

211063 постигна моята Нокия на теста

Lenovo P70-A--->>Huawei P9 lite---Nokia 8---Huawei Nova 5T---Xiaomi Mi note 10 lite
Цитирай
#57

А, грее ли при продължитено натоварване? Имам и lg g3, като печка е.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#58

Телефона не грее,супер бърз е,процесора е топ,памет доволно,батерия екстра,изчистен андроид, ъпдейти редовно,лееееко разочарование от камерите,а най-важното за мен е че звъни и се чува супер силно и досега нямам пропуснато повикване .

Lenovo P70-A--->>Huawei P9 lite---Nokia 8---Huawei Nova 5T---Xiaomi Mi note 10 lite
Цитирай
#59

Би ли споделил няколко снимки от апарата и защо си разочарован от камерата?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#60

При мен автофокуса е наред, но снимките са тъмни. Батерията я зареждам 2 пъти на ден. Трудно ми е да сляза от телефон с 6200 ампера на такъв с 3000 батерия. Още свиквам ... Иначе бърз телефон, прекрасен екран. Аз лично съм доволен. И не съжалявам за избора си. Единствено ме дразни факта , няма лед индикатор и като имам известен няма как да разбера тъпо е но факт

Интересно ми е вие как правите хард ресет ? Гледам клипчета и не иска при мен Sad какви са начините
Цитирай
#61

А при Вас, какво е положението с картите памет? Форматирах я от телефона, но не мога да копирам в/у нея.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#62

Честит раздел пазете си го подреден Wink

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#63

Платформата за добавена реалност на Google ARCore продължава да набира подкрепа и вече се поддържа от все повече устройства. От HDM Global подтвърдиха, че скоро поддръжката ще бъде активирана и за Nokia 8: https://twitter.com/sarvikas/status/1011...-za-arcore

 
Цитирай
#64

Телефонът е супер. Гледах в на Джерито канала Bend теста, не помръдна, определено е поредната Nokia с качествена сглобка. И цената не е лоша, а малко са тези телефони със същата или по-ниска, които да имат SD835. Само едно нещо би ме спряло да си го купя и това е съотношението на екран/рамки. Имам Nexus 5X и ми се ще със следващия телефон да получа повече дисплей за сходни размери, не ми се вижда актуално в 2018 г. телефон за 700-800 лв., да има рамка по един пръст под и над дисплея.
Цитирай
#65

Колеги, след ъпдейта за камерата при всички ли излизат тези странни символи при автоматичен режим? Ето:
http://prikachi.com/images/269/9393269d.png
Цитирай
#66

Днес мина ъпдейт за камерата от маркера - 67mb. Сега мога да кажа вече, че снима изключително добре на авто режим.
Цитирай
#67

Колега Tasho2255, познавам те от winphone форума, като информиран и компетентен. Виждам, че имаш наблюдения върху нокиа 8, затова моля те сподели какво е качеството на снимките на тази нокиа. До скоро се колебаех между нокиа 7 плюс и самсунг а8, за телефон докато дойде преподписването след 4 месеца. Но сравних снимките на седмИцата и а8 с моята лумиа 930. Сравних ги на живо, не от ревюта. Тези на лумията ми изглеждаха доста по-добри. Затова се пренасочих към нокиа 8, особено като видях, че има оптична стабилизация, докато другите два нямаха. Харесвам осмицата като цяло, затова моля те драсни някой ред за снимките, ако ти остане време.
Благодаря предварително.
Цитирай
#68

(2018-09-08, 18:11:39)andro9060777 написа:  Колега Tasho2255, познавам те от winphone форума, като информиран и компетентен. Виждам, че имаш наблюдения върху нокиа 8, затова моля те сподели какво е качеството на снимките на тази нокиа. До скоро се коле*аех между нокиа 7 плюс и самсунг а8, за телефон докато дойде преподписването след 4 месеца. Но сравних снимките на седмИцата и а8 с моята лумиа 930. Сравних ги на живо, не от ревюта. Тези на лумията ми изглеждаха доста по-добри. Затова се пренасочих към нокиа 8, особено като видях, че има оптична стабилизация, докато другите два нямаха. Харесвам осмицата като цяло, затова моля те драсни някой ред за снимките, ако ти остане време.
Благодаря предварително.

И аз ти благодаря! Продължавам да смятам, че първоначалната камера преди ъпдейта с добавката на ПРО опциите, снимаше по-добре. Наскоро мина нов ъпдейт, този път през маркета и като че ли камерата в автоматичен режим се пооправи. Снимките вече не са толкоз тъмни и шумът в тях е по-малко. Не винаги може да се снима с про настройки, защото понякога трябва да се реагира бързо. Иначе като си поиграеш с тях снимките са окей. Сега се говори, че с андроид 9 щяло да има още подобрения. В заключение мога да кажа, че според мен правилно си се насочил към телефона. Самсунг също е супер избор, но нещо куцат от към поддръжка, докато Нокия, респективно HMD Global досега изпълняват всичко обявено с поддръжката на 100%.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Tasho2255 за това мнение:
  • andro9060777
Цитирай
#69

Добри новини Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   

::Google Pixel 3a White::
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivo777 за това мнение:
  • stanchev36
Цитирай
#70

Колеги, дойде времето за подмяна на моето s3 neo.
Правя струвам все ме влече към нокия и това е. Доста изчетох за Nokia 8 и освен проблема с камерата, който според едни го има, според други не друго не съм видял.
Какво ви е мнението по отношение на камерата?
Основно ще се ползва за семейни снимки.
Телефонът ще се купува от виваком за 499 и това е максимума, който можем да отделим.

Nokia 8
Цитирай
#71

@ivanrd Без да претендирам за нещо, да споделя моя опит от няколкодневното ползване на 8-цата. Взех я с голям мерак и в голяма част останах доволен - има прекрасен екран - вижда се добре и на слънце, хубав звук, пъргавина на работа, удобен размер за една ръка. Обаче качеството на снимките въобще не ме хареса. При достатъчно осветление снимките са сносни. Пробвах и в автоматичен, и с настройки в ръчен режим - подобрението беше минимално. При по-слаба осветеност останах абсолютно разочарован - снимките са шумни, контраста е отвратителен, както в автоматичен, така и в ръчен режим. Затова и го върнах обратно. Ако държите на марката Ви препоръчвам да се насочите към Нокия 7 плюс, с уговорката че малко по-големите размери не са пречка.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 1 потребител изказва благодарност на valkov2 за това мнение:
  • koprio
Цитирай
#72

Благодаря колега.
Ще отида при операторите да щракна 2-3 снимки на малката. Ако стават скачам, ако не ще падне голямото мислене Smile

Nokia 8
Цитирай
#73

Аз пък от няколко дена съм 8цата и дори и камерата е много добра. За мен прави супер снимки. Сравнявам го Моторола с 23мгп камера, Сони с 19мгп и Хуауей с 12мгп.
Аз съм много доволен от телефона, а го взех на оферта от емаг за 585лв. Страхотна покупка за мен.

Тези, които не харесват камерата след последните ъпдейти, не знам с какво сравняват. На дуал режим, където ползва и двете задни камери, прави страхотни снимки на тъмно. Направо размазва Sony Xperia XZ с неговите 19мгп.
Цитирай
#74

Аз доста го заглеждах също. Спецификациите ме грабнаха най-вече, както и цената спрямо доста по-скъпите на пазара за сходен хардуер. И това че е със стоков андроид аз лично го приемам като предимство. За камерата няма как да кажа, не съм я тествал.
Цитирай
#75

Ползвам и двата, но 7+ снима много по-добре, въпреки, че няма OIS.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)