Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Често срещани проблеми и тяхното решение!

Колеги как мога да махна вибрацията от клавитуарата ,че в настройките немога да намеря нищо
Цитирай
Аксесоари

Това е при моя телефон, ако си с друга клавиатура трябва да е подобно. Цъкаш някъде да пишеш и трябва да има бутон за настройка.
   
   

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Много съм зле Big Grin :х опитвах се да вляза в настройките от там , но нещо не ставаше ..сега вече го натиснах кат хората и стана.. благодаря Smile
Цитирай

Забелязвам че след продължително браузване телефона почва да забавя отварянето на страниците
Цитирай

(2018-01-16, 17:35:55)paganini написа:  Забелязвам че след продължително браузване телефона почва да забавя отварянето на страниците
Аз не съм забелязал подобно нещо, но редовно премахвам кеш файловете. Пробвай.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Оправих проблема с пръстите по екрана. Екрана фабрично няма олеофобично и се маже за секунди, имах един протектор (цял, не от ония рязаните отстрани), и той лепеше пръсти. Сега сложих от рязаните стъкла и ... йес, няма спомени от следи по екрана. Винаги чист.
Най-сетне.
Цитирай

На кой производител е?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

(2018-01-17, 13:41:27)nanobanano написа:  На кой производител е?

Не знам, ходих в един магазин за аксесоари и питах за протектори, и ми предложиха цял или рязан ( Big Grin Big Grin Big Grin ). И понеже съм слагал от целите ( Big Grin Big Grin ) и оставаше много пръсти реших да пробвам с рязания ( Big Grin Big Grin ). И сега проблема е решен. Черна беше кутийката, от която го извади, ама аз направо ходих да ми го сложат ( Big Grin Big Grin Lol Lol Lol ) и не забелязах производителя.

По-еротично не можах да обясня за протектора. Та ако намериш рязан, слагай него, явно има такова покритие и не задържа пръсти.

Big Grin Big Grin Big Grin
Цитирай

Добър Ден, Искам да попитам дали на някой телфона му лагва от време на време. Защото моя някой път трудно зарежда фейсбук и днеска ме изхвърли от инстаграм. Благодаря предварително.
Цитирай

Не е само при теб и при мен понякога лагва, а май и друг колега тук се оплакваше че му забива в интернет
Цитирай

Не ги обновявайте тия у-ва и готово, какво по-ново можете да получите, security patch, страшно чудо?!
Аз съм със фабричен , както си е дошъл и не обновявам.
Почти всеки проблем започва с "дойде един update..." От личния си опит знам, че с каквото дойде, това се ползва. Стария A5 2016 със страх го обновявах от 5.1 до 6, после с още толкова страх до 7, като 7-цата, разбира се беше губа грешка.
Нет обновления-нет проблем.
В текущото си фабрично състояние лети и ако ще и дроид 9 да ми дойде. Забранил съм известията за обновления и това е.
Цитирай

Не знам пръстите ли са ми дефектни, някаква тънкост ли има при вземането на самия отпечатък, но пръстовия нещо не ми хваща от първия път въпреки че го почиствам
Цитирай

(2018-01-26, 09:23:58)esil2 написа:  Не знам пръстите ли са ми дефектни, някаква тънкост ли има при вземането на самия отпечатък, но пръстовия нещо не ми хваща от първия път въпреки че го почиствам

Май проблемът е в твоя телевизор... На всички ромове, които са минали през телефона ми, отпечатъкът е чакмак, не дава да го пипнеш и за десети от секунда пали дисплея.
Цитирай

И при мен отпечатъкът е стрела.
Цитирай

Не знам къде е проблема за това пиша тук ако някой има такъв проблем и е намерил лек да сподели. Съмнявам се да е от телефона няма никакви драскотини по пръстовия. Между другото как е най добре да се вземе отпечатък да го изтрия този и да взема нов
Цитирай

За мен по-добър вариант е да изтриеш този, но преди това махни и пин-а или както си заключваш телефона. После сложи на ново пин, вземи отново отпечатък, даже 2 или 3, от различни пръсти и виж дали ще има някаква разлика в сравнение с преди и разлика при отключване с различни пръсти.

P.S.
М/у другото не е изключено проблемът да идва от някое криво приложение. Това е само мое предположение, но се базира на един странен факт при мен. Сигурно телефонът ти е стоков и не е пипано нищо по него, но при мен, понеже с отключен буутлоудър, руутнат е, с инсталиран елементъл канг ром и съм сложил xposed, при актовиран smartnetwork модул, понякога като отключвам с отпечатък, самото отключване реагира и се задейства мигновено, чува се веднага звукът от отключването, но самият дисплей леко лагва при светването. Има едно задържане преди да светне дисплеят. Не е винаги, на 10 пъти 1 път се случва, но се случва. Не е болка за умиране и не ми пречи... Идеята ми, е че може някое приложение да прави мизерии, макар и на стоков телефон. При мен е от смартнет модула, разбрах го експериментирайки. Изключвам модула и всичко е пушка, включа го и се появява понякога. При ресурекшън ремикс, аосп ром няма зор, само при емуи базирани ромове, вкючае и на стоков/ сервизен ром.
Цитирай

Отпечатъка видимо изтрит ли ти е? Моя връх на пръста е деформиран понеже 10 години бях фаянсаджия и само с върха на показалеца имам известни проблеми, но дори и при видимо наранен отпечатък си работи, така че едва ли това е проблема при теб.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Изтрих стария отпечатък и взех нов но със същата парола и за сега май е по добре но малко поизпоти ли се пръста или се зацапа и отказва да реагира от първия път. Между другото като изтрия отпечатъка може ли да махна паролата без да правя фабрични настройки
Цитирай

Можеш! Отиваш в менюто за начин на защита на екрана, и задаваш нищо да не се изисква. Ще ти поиска паролата за потвърждение.
Цитирай

Благодаря не го знаех това
Цитирай

На мокър пръст, просто трябва да докоснеш плътно и пак работи.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Някой може ли да ме светне защо не получавам известия от Месинджъра, чак като влезна ми излиза че са ми писали, а в разрешенията всичко ми е пуснато?
Цитирай

Настройките от първи пост в тази тема направени ли са?

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

(2018-02-01, 23:26:02)благодаря ronnie72 написа:  Настройките от първи пост в тази тема направени ли са?
Цитирай

Здравейте, бихте ли ми казали коя антивирусна ползвате за нашите телефони и изобщо трябва ли ни?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)