Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Често срещани проблеми и тяхното решение!
#26

Между другото намерих групите, но не мога да им задам мелодия, аватар и т.н.
Цитирай
Аксесоари
#27

(2017-09-08, 12:21:19)Nikimi71 написа:  Между другото намерих групите, но не мога да им задам мелодия, аватар и т.н.

Изрежи си на компа мелодийки и ги постави в папка ringtons например. Аз моите съм ги сложил при музиката си. И като отидеш в указател избери редактиране на контакт и от там избираш.
Цитирай
#28

Неееее, не това, искам да задам мелодия на цялата група. Аз мелодии си слагам само от Zedge.
Цитирай
#29

Мисля, че не може.
Цитирай
#30

Със сигурност не може, каква е файдата тогава от тия Групи? Май само ако искаш да им пратиш СМС на всички. Друго няма
Цитирай
#31

Май няма голяма файда. То не можеш и на скайп например да зададеш друг звук. В това отношение е малко куцо. Но това да ни е проблема. Smile
Цитирай
#32

Дай боже всекиму такъв телефон. Имал съм доста Андроид телефони, но този е най добрия. Предишният ми беше Huawei Y6 II Compact.
Цитирай
#33

Здравейте, от няколко дни имам телефона и още го разучавам и днес първия проблем, сложих му карта памет и като го включих ми иска пин код, които съм изключил, има само пръстов, въвеждах стари кодове но  увеличава времето през което можеш да пробваш да го отключиш от 30 сек на 3 мин на 10 мин на 30 мин  Ще съм благодарен ако някой помогне !
Цитирай
#34

Аз мисля, че на всеки, който използва пръстовият сензор му излиза пин код след рестарт на телефона! Поне при мен е така! Би трябвало още при съгласяването ти, за използване на сензора да ти поиска да въведеш и код по избор! Пробвай с четирите нули или 1234!
Цитирай
#35

Няма как и не е логично да си сложил пръстов, а да нямаш пин. Ако ти се прецака пръстовия нали трябва да го отключиш някак. Ако не искаш пин, ще трябва да махнеш и пръстовия.
Цитирай
#36

Да има пин но не го приема като верен
Цитирай
#37

защото най  вероятно не е верен...без пин код не можеш да настроиш пръстовият, без пин не можеш да отключиш тела след рестарт.
Или правиш хард ресет и започваш отначало или се сещаш/питаш за верният пин.

                                                                    
Цитирай
#38

Оправих се, благодаря на отзовалите се !
Цитирай
#39

(2017-09-18, 05:52:56)Ilia написа:  Оправих се, благодаря на отзовалите се !

Сподели какъв е бил проблема. Може да помогнеш и на други.
Цитирай
#40

Да, за да сте полезни И на другите опишете решението. Фразата - "Оправих се", не носи никаква полезна информация.

                                                                    
Цитирай
#41

хард ресет
Цитирай
#42

За "Благодаря", използвай бутона   "+ Оцени"

Blush

                                                                    
Цитирай
#43

Здравейте. Има ли вариант с двойно почукване да се гаси дисплея? Никъде не намирам такава опция? Благодаря!

Samsung a40
Цитирай
#44

Стокова опция за това няма.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#45

По принцип с двойно почукване се "запалва" дисплей, а не се гаси. Но за съжаление и това няма. Но има бутонче което можеш да изведеш на екрана и от него да си гасиш.
Цитирай
#46

Аз сравнявам от старото ми Сони. Всъщност тук е по-готино това, че се пали с отпечатъка директно, при сонито е почукване плюс отпечатък. А за гасенето, ще го преглътна Smile

Samsung a40
Цитирай
#47

Гасенето го направих с извеждането на бутон "палитра". Там има такава опция. А има ли начин, докато чета нещо да не ми се гаси дисплея?

Samsung a40
Цитирай
#48

За гасенето, освен от бутон "Палитра", може да си извадиш иконка за гасене от приспособления.
Задържаш на празно място на екрана -> появяват се опции, от които избираш "Приспособления" -> намираш икона "Заключване на екрана" -> хващаш я и си я поставяш където искаш на екрана.
На мен така ми е по-удобно от "Палитрата".

Huawei P30, Huawei Watch GT2Pro

Цитирай
#49

Има ли начин часовника на заключен екран да се премести на друго място?

Samsung Galaxy S4 -Huawei p10 Lite
Цитирай
#50

Не, на стоковия няма.

                                                                    
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)