Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S8 резолюция
#1

Колеги да попитам с коя резолюция си използвате телефоните?Тази посредата или най-отдясно?Доколкото четох, ако я сложа най-дясно се хаби повече батерия.Също така като я сложа на нея имам чувстото,че на моменти имам лаг. Върна ли я на посредата телефона става доста по-плавен и без лаг.Това възможно ли е или си въобразявам ?

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
Цитирай
Аксесоари
#2

Не знам аз съм на най-високата още от както го взех

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#3

Аз също не съм я променяла.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#4

И аз съм с най-високата. Ако я сложиш на най-ниската, ще ти харчи още по малко

Enviado desde mi SM-G955F
Цитирай
#5

Аз също съм с WQHD + (високата).

The world will be saved and remade by the dreamers.
Цитирай
#6

не ми е за харченето. дразни ме,че от време на време има лаг. ама може и да е от тая темата на samsung.ако сложа статичен wallpaper се променят нещата Smile

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
Цитирай
#7

При мен няма лаг. Нещо друго ти товари телефона излишно. И аз съм с темата от Самсунг, но нямам проблеми.

Enviado desde mi SM-G955F
Цитирай
#8

(2017-08-17, 19:16:06)rbobev написа:  При мен няма лаг. Нещо друго ти товари телефона излишно. И аз съм с темата от Самсунг, но нямам проблеми.

Enviado desde mi SM-G955F

Някоя добра програмка за тази цел ? Да видя дали има проблем

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
Цитирай
#9

(2017-08-17, 18:58:19)vladi1 написа:  Не знам аз съм на най-високата още от както го взех

По подразбиране моят си беше по  средата
Цитирай
#10

Да и си го направих на максимум.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#11

За батерията разликата е пренебрежима. Но на най високата има едва доловимо подобрение в... рязкостта да го кажа.
За лаг, ми то си е традиция за Таз Уйз, макар и прекръстен.
Аз лично ползвам всичко на макс, дал съм макс. пари и искам да ги виждам в ръката си ;-)

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#12

А някой тествал ли е на HD+? Big Grin

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#13

(2018-09-05, 09:00:49)vesoisthebest написа:  А някой тествал ли е на HD+? Big Grin

Аз съм със тази от както съм го купил,т.е от 2 седмици,но не мога да кажа нищо,защото другите не съм пробвал!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)