Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Xiaomi Redmi Note 4X

На последните 2 снимки е горе в дясно
Цитирай
Аксесоари

Някой забелязал ли е дали активирането на отключването с двойно почукване хаби повече батерията?
Цитирай

След последния ъпдейт не виждам коренна разлика, с Глобал Стейбъл съм - 9.2.1.0. Здраво ръчкане в интернет и социални мрежи.


Прикачени файлове Миниатюри
               
Цитирай

Ще ме извините за нещо, което искам да споделя с вас.
 Да кажа нещо за моята батерия (moto g 2013) тя не е 4000mAh а 2100mAh - два пъти по-малко (нормално) Телефонът е на 4 години и правя SOT кажи речи всеки ден около 5.30 всеки ден.
Нормално е вашите телефони с 4000mAh да правят SOT по 10-11часа.(поне)!! 
Не съм ли прав в случая?

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай

С 4.5" hd екран и SD 400 ще е нелогично да не караш по 5 часа.
Цитирай

Redmi 1s беше 2000 и не правеше повече от 4 часа.
SD400, 4.7"

Много зависи от софтуера
Цитирай

4/64 Global Stable


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Колеги , може ли да ми кажете дали има някаква разлика в падането на батерията при 32 ГБ  3 ГБ рам с 4 гб 64 .. ?  При snapdragon  625

Славия София 1913
Цитирай

Не трябва да има, но си вземи тоя с 4гб рам, следвай принциша на мечо Пух Smile

Разлика ще има ако единия процесор е осем ядрения(снапдрагончето) и с по-напомпаната версия.
Като цяло телефона и батерията се държат страхотно и съм очарован от апарачето за без пари. До скоро ползвах айфон 7+ и да ти кажа със сигурност батерията при ноута държи повече.
Цитирай

Батерията много ме кефи. Интересното е, че кара доста, макар големия екран. Голям удар за 280 лв. [Изображение: 5d2024c1525bc88c4acbe75abb41b452.jpg][Изображение: c3b2bfbd92245081ab802866c746ce03.jpg][Изображение: 20265ce5a280c3bcda45cfd9af737bd0.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Mi 11 Lite 5G
Цитирай

(2017-11-19, 18:25:07)vaso22 написа:  Това на снимката е черния. Писали са Грей - демек като по другите магазини. Черния няма официален внос тук

Това до колко е проверено и вярно към момента, защото доста български онлайн-търговци предлагат черен.
Цитирай

(2018-02-21, 17:41:29)[slavista написа:  Колеги , може ли да ми кажете дали има някаква разлика в падането на батерията при 32 ГБ  3 ГБ рам с 4 гб 64 .. ?  При snapdragon  625

При мен 3GB/16 кара 3-4 часа SOT средно. Максимума , който съм стигал е 6 . Явно съм карък.

               
Цитирай

Добавено -5 часа с изключване на GPS-a от време на време.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

С какъв ром си? Моят 3/32 си правеше без проблем над 8 часа сот. Дойде от Китай. Неразпечатана глобална бройка. Виж някоя програма да не ти точи батерията.
Цитирай

Сигурно му се завива свят да търси 4G мрежи.
Цитирай

Мда. При мен мрежата е без забележка. Като гледам неговата снимка на мрежата... Търсенето на обхват товари предоволно. [Изображение: a22f4ca0b88925ab4e9721a1f358466e.jpg][Изображение: 2b489b32338d33daed8fc7201208249a.jpg]
Цитирай

Човек, много лошо правиш че си оставяш телефона под 20% а какво да говорим за 5....

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай

За 15 години проблем не е имало.
Цитирай

15 години с една батерия ? Евала.
Цитирай

Ами 808-цата е на 5 години. Първите три беше яко експлоатиран. Проблем няма. Сиаомито го продадох. А и като цяло не държа батерията под 20%. Имам винаги външна батерия... Просто тествах колко ще изкара. Wink
Цитирай

Аз пък го оставям да изгвичи, много често пада и на 10% и тогава го бучкам в зарядното. Ейся роб и на процентите на заряда да му стана...
Цитирай

Именно. Не ми пука особено.
Цитирай

Какво мислите за тези съвети



Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
[Изображение: 84ca90c5c3f5832ed1e269a869ecddd7.jpg][Изображение: 92a2982611726654c3fe25a70fa98cd9.jpg]

locke on
Цитирай

Тея варианти може би ще ти запазят батерията за по-дълъг период от време, а спестените пари ще ги дадеш за хапчета антистрес от стреса, който ще ти причинят по-горните варианти!

Телефона струва 350лв, батерия 20-30-40лв. След година употреба навярно ще съм го сменил. Струва ли си да си припинявам дискоюфорта и стреса от старанието да му опазя батерията? И кво като го заредя до 100% и кво като преди да си легна го ръгна в зарядното и го откача на сутринта? Като пъхнеш зарядното не слагаш директни два кабела на полюсите на батерията! Не се втилясвайте толкова...
Цитирай

Абсолютно съм съгласен с TiL , все пак говорим за тъп телефон с цена = на една прекрасна вечер в кръчма Smile Далеко съм от идеята да му удължавам живота на батерията и да скъсявам моя с глупости ( да ме прощавате за израза ) Все пак един отбор *инженери* така да се каже са мисли по даденият проект и някой си написал в мрежата -*Те така правете , те така не правете ...* Ползвайте си устройствата , сменявайте ги редовно , все пак това е идеята на комерсиализираният свят! Прекратявайки със спамът - Искате батерия , вземете си Нокия с фенерче с 2 сим карти , даже и камерка има за смешните 40 лева и се наслаждавайте една седмица без зареждане! Smile

 Xiaomi Pocophone F1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)