Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Xiaomi Redmi Note 4X
#76

Смесено

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Xiaomi Redmi Note 4x Snapdragon 625, Dark Gray, 3/32 GB
Цитирай
Аксесоари
#77

Хайде и от мен малко....


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#78

От написаното тук забелязах,  че 4/64 държи осезаемо повече на батерия. 
Също,  че с Miui 9 телефона прави 5-8 часа SOT,  докато 8-цата прави около 30% отгоре. 
Аз съм с 9.0.5.0 и не съм очарован от батерията.  А реално затова взех телефона най-вече.
Цитирай
#79

Истината е(незнайно защо),че с бета версиите,които получават всеки петък OTA ъпдейт батерията държи осезателно повече ,отколкото с глобалния стабилен ROM,факт неоспорим.

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
#80

(2017-12-16, 08:06:23)aladin написа:  От написаното тук забелязах,  че 4/64 държи осезаемо повече на батерия. 
Също,  че с Miui 9 телефона прави 5-8 часа SOT,  докато 8-цата прави около 30% отгоре. 
Аз съм с 9.0.5.0 и не съм очарован от батерията.  А реално затова взех телефона най-вече.
Върни се на осмицата. Аз правя близо 9 часа sot.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#81

Някой с 9 избутвал ли е 10-12 часа sot?
Цитирай
#82

Аз правех над 10 часа но си бях пуснал пестене на енергия и нямах приложението на Булсатком за разговори,сега вече не пускам пестенето и с това приложение кръвопиец изкарвам някъде към 7-8 а може и 9 часа екран с 9ката

Huawei P Smart Pro
Цитирай
#83

Забелязах, че 35% от консумацията ми е от андроида -  25% от системно от андроид и 10% от андроид операционна система. Което хич не е малко.

Още нещо - без да се ползва през ноща за около 6-7 часа дръпна 10% батерия, което е супер много.

Реално се оказва, че телефона държи на батерия колкото другият ми  телефон S7 Edge.
Цитирай
#84

Преди да продам моя, Note 4 Global с MIUI 9, вечер за 8-9 часа падаше с 1%.
Нямаше разлика с MIUI 8.
Цитирай
#85

(2017-12-17, 14:46:21)aladin написа:  Забелязах, че 35% от консумацията ми е от андроида -  25% от системно от андроид и 10% от андроид операционна система. Което хич не е малко.

Още нещо - без да се ползва през ноща за около 6-7 часа дръпна 10% батерия, което е супер много.

Реално се оказва, че телефона държи на батерия колкото другият ми  телефон S7 Edge.

Gps пуснат ли ти е, Гугъл локацията спрял ли си я,някое точещо приложение свалял ли си?

Huawei P Smart Pro
Цитирай
#86

Всичко е както на самсунга- пуснат gps, приложенията са 1:1 .

Android system -29%
Android - 15%

В момента съм на 80% и 1 час SOT, значи до 0% - 5 часа SOT, колкото последният път.

A5 2017 /J5 2017 си правят по 8 часа SOT без проблеми.
Цитирай
#87

А на мобилен интернет ли си основно,иначе и гпс си точи,ако си на мобилен нет основно затова си черпи яко

Huawei P Smart Pro
Цитирай
#88

Ползва се и с мобилен и с WiFi нет.
Цитирай
#89

Ако основно ползваш мобилния нет,харчи двойно повече батерията,това ми е личното впечатление.
Където имаш възможност си пускай уайфи

Huawei P Smart Pro
Цитирай
#90

При мен средно 9-10 часа SoT за 3-4 дни ползване. GPS много рядко ми се налага, 4G е пуснато по цял ден. Играя доста игри, ползвам viber... Нямам Facebook... Big Grin

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай
#91

Ето какво излезе при мен,за мен е абсолютно достатъчно според моят начин на ползване.Това ми е с първото зареждане на батерията.


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
#92

(2017-12-26, 08:25:58)Miro2210 написа:  Ето какво излезе при мен,за мен е абсолютно достатъчно според моят начин на ползване.Това ми е с първото зареждане на батерията.

Прекрасен резултат

Huawei P Smart Pro
Цитирай
#93

Брачедка ми е направила 9ч екран.

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#94

(2018-01-27, 12:07:59)bLck написа:  Брачедка ми е направила 9ч екран.
Не е зле и снимки да има за потвърждение на този факт - ще е интересно да се види.

 
Цитирай
#95

Телефонът е с xiaomi.eu 7.10.19. Ползва го синът ми и не бях го поглеждал след флаша на xiaomi.eu как се държи. Снимките са от днес.
П.П. Тук бях писал какви мъки бяха с глобалния:
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1430553
Това беше първия телефон на който реших да пробвам глобален ROM и ще ми е последния.
П.П.П. Осветлението е на автомат на около 80% .


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#96

(2018-01-27, 14:47:38)NoMaD написа:  Не е зле и снимки да има за потвърждение на този факт - ще е интересно да се види.

забравил съм да го прикача файла.

А дори не беше под 20%.. което ще рече може и повече.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#97

След като я помолих да ми прати под 10% ...


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#98

С последния Глобал РОМ v9.2.1.0 NCFMIEK > 14 часа и половина СОТ, а в батерията има доволно заряд за поне още 1-2 часа Dance Rock
Мобилният интернет ми е постоянно включен, не съм на икономичен режим, единствено съм спрял автоматично стартиране на всяко едно приложение, вкл. Вайбър, Фейсбук и Месинджър
Мисля, че в момента държа рекорда D_coffee

[Изображение: 15hlkqa.jpg]
[Изображение: 24fgtnb.jpg]
[Изображение: ng3jts.jpg]


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#99

@Mondiso пропуснал си да споделиш и този екран,много е важен Big Grin


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

@Miro2210

А къде се намира това в менюто?


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)