Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

XiaoMiTool - Лесна смяна на ром за всяко Xiaomi устройство

А защо не си правиш нещата ръчно? тази програма е за хора, които ги мързи или не разбират много
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
Аксесоари

Здравейте, купих си от Китай Xiaomi 13Ultra, но пристигна с език само на Китайски и Английски.
Прочетох че трябва да се отключи и подмени Roma, но аз няма да мога да се справя. Можете ли да ми помогнете и да ми кажете къде в София мога да намеря човек който ще се справи със задачата. съответно ще зи заплатя. Благодаря
Цитирай

Свържи се с колегата @Be6i4
Цитирай

Здравейте, опитвам се възстановя едно Redmi note 7, но се въртя в кръг и не стигам до никъде. Телефона (не зная по каква причина) e увиснал в режим "Възстановяване" и се опитвам с XiaoMiToolV2 да го оправя, но не става. Влиза и в FASTBOOT режим. Телефона е с заключен бутлоудър. Опитах да отключа бутлоудъра с програмата но и това не става.Рестартирането е докато не умре батерията и не може да се изгаси с задържане на бутона за включване. Имам съмнение, че проблема може и да е хардуерен, но ако дадете идея какво още мога да пробвам, ще Ви бъда благодарен.


[img][Изображение: image.jpg][/img]
Преди време мъчих едно POCO F2 Pro , но само му смених рома с индонезийският и не беше брикнат, като този.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

@simeonov_74, Вариант е да потърсиш Mi Flash Pro, но ако само до фастбуут стигаш май ще се наложи махане на задния капак, влизане в режим EDL и оторизиран акаунт, за което няма да е зле да се свържеш с колегата @Be6i4
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

При 64336643 опита и докато пишех горното с-ние (10-тина минути) телефона седеше свързан към лаптопа във fastboot режим. След като приключих със писането на с-нието, натиснах копчето за вкл/изкл и Ооо чудо, появи се логото MIUI и телефона се стартира. Така и не разбрах как се случи това при положение, че всичките опити бяха неуспешни, каквото и да направех.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
[-] 2 потребители изказват благодарност на simeonov_74 за това мнение:
  • Be6i4, suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)