Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Разлики между Note 4x и Note 4
#1

Здравейте, 

Не мога да  намеря разликите между двата телефона.

Също  4x има ли компас? По спецификации го има, но по форумите чета, че няма. Note4 доколкото виждам има.

Кой от двата сензора, коите се слагат на задната камера е за предпочитане - Сони или Самсунг?
Бързото зареждане има ли го вече с официалните ROM-ове?

И като цяло - кой от двата телефона е по-добър Note 4х или 4?

Благодаря,
Цитирай
Аксесоари
#2

С 4Х съм.Компас има, бързо зареждане - също. За камерата, не знам.Казват, че откъм поддръжка, 4Х е по-добър.
Цитирай
#3

(2017-08-18, 13:59:26)aladin написа:  Здравейте, 

Не мога да  намеря разликите между двата телефона.


https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1395658
Цитирай
#4
Thumbs Up 

^ Точно така. На практика няма разлика между двата телефона. Който и да вземеш, няма да сгрешиш!


Цитирай
#5

Здравейте, как се активира, къде се намира бързото зареждане на Ноте 4Х
Цитирай
#6

Няма такова.
Цитирай
#7

Няма бързо зареждане, в смисъла, който се рекламира от големите играчи. На практика има, защото зарядното, което Xiaomi са включили в комплекта, е с  2A. С него батерията се зарежда два пъти по-бързо, отколкото би се зареждала с обикновеното зарядно, което е 1А, или дори 0.8 - 0.9 А. Това според мен е най-добрия вариант, защото хем батерията се зарежда по-бързо, хем не и се скъсява живота, както при други решения, където вдигат волтажа, но никой не споменава как това се отразявва на живота на батерията!


Цитирай
#8

Като говорим за зареждане - от няколко дни съм с 4х. Много загрява при зареждане. Батерията показва 45 градуса. Това нормално ли е?

 Xiaomi RedMI Note 2 -> RedMi Note 5
Цитирай
#9

Зависи дали го ползваш при зареждане, с какво го зареждаш и къде стои по време на зареждане.
Не е нормално по принцип
Цитирай
#10

(2017-08-25, 10:52:19)suffer написа:  Зависи дали го ползваш при зареждане, с какво го зареждаш и къде стои по време на зареждане.
Не е нормално по принцип

Не го ползвам по време на зареждане. Зареждам с оргиналното зарядно и оргиналният кабел. Стои на дивана.

 Xiaomi RedMI Note 2 -> RedMi Note 5
Цитирай
#11

Калъф?
Цитирай
#12

Слагай го "по очи" на дивана. С дисплея надолу демек Smile
Цитирай
#13

Няма калъф. След като зареди температурата пада .

 Xiaomi RedMI Note 2 -> RedMi Note 5
Цитирай
#14

пробвай в друг контакт, или през нощта в усб на комп, бавно и полека.
Moже и оригиналното зарядно да има проблем или кабела..
При мен нагрява от фалшив кабел на работата, ама като зареждам не го пипам изобщо
Цитирай
#15

При мен се зарежда за 2.20 часа от 20% някъде. Дали е нормално, като също имам загряване?
И също безопасно ли е за батерията ако след като е зареден не се извади от контакта или usb-то на компютъра?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

locke on
Цитирай
#16

^  При мен се зарежда горе-долу за същото време, без да съм мерил с часовник. Напълно нормално е докато се зарежда, да има леко загряване. Спокойно може да си го оставяш на зарядното цяла нощ. Моя всяка втора нощ е така ( издържа ми два пълни дни с доста натоварване). След като се зареди телефона, електрониката в него спира тока към батерията и телефона става студен/ със стайна темперетура.


Цитирай
#17

Здравейте виждам в olx обява за 275лв това реално ли е ? Решил съм да си закупя някой от моделите ,но не знам какво да гледам при избора .Сензор камери ,проблем с изгаряне екран, редовни ъпдейти ,по добър процесор и други моля за идея.
Цитирай
#18

Ако обявата е тази, която си мисля е за Redmi Note 4x - 3GB/16GB, затова и парите са по-малко.
Цитирай
#19

Да тази е ,но е с tianma панел .Не знам дали ще е проблемен, не виждам други колеги освен един ,да се е оплакал.

Изпратено от моят E5553 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#20

Да, тези с 16 ГБ памет вървят по 275 лв., 32 ГБ памет- 350 лв. и 64 ГБ памет- 420 лв. Всички цени са от олх. С панела на екрана няма никакъв проблем. Само един досега се е оплакъл. В 4пда не съществува дори тема по този въпрос, което е достатъчно показателно.


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)