Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Прекъсване при слушане с bluetooth слушалки
#1

Здравейте. Преди няколко дни си купих много хвалените слушалки akg y50bt. Първоначално ги послушах вкъщи може би час и нямах никакъв проблем. Но всеки път, щом изляза навън, започват прекъсванията... Телефонът ми стои в джоба на дънките. Прекъсва когато си иска и колко често си иска. Понякога веднъж през 15 минути, понякога 3 пъти за 1 минута. Под прекъсване имам предвид припукване за половин секунда. Разбира се, с кабел нямам такива проблеми. До тук съм изчистил кеша на телефона от boot loader-a и съм махнал всички устройства в блутут секцията. Тези неща не помогнаха... Някакъв съвет? Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

От тел о блутута е
Аз ги ползвах със слушалките на Самсунг и се случваше абсолютно същото като тел е в джоба, особенно на по дебели дрехи

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#3

Това е зверски тъпо... Как е възможно? Телефон за толкова пари да няма стабилен сигнал на по-малко от метър... Няма ли някакъв хак?
Цитирай
#4

То не е въпрос до разстояние в случаят, явно нещо спира сигнала, защото леко само да го повдигна по към краят на джоба и няма проблем
Но ако си сложа и ръката при него вътре, на 100% почва да насича

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#5

Не се занимавай с блутут глупости, вземи качествени слушалки и добър източник Smile
Цитирай
#6

Имам достатъчно качествени слушалки. И тези са достатъчно качествени и, разбира се, се ползват и с кабел. Но не искам да се занимавам с кабели.
Цитирай
#7

И аз се дразня много на кабелите.
Но Самсунга батерията им държеше макс час , пас и половин и ги продадох
Ще търся други сега да видя дали пак ще е така

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#8

Моите по спецофикации се водят 20 часа. Слушах над 20 модела и почти нищо друго не ми хареса. Лош звук при Сони, Филипс и JBL. И при останалите до 400 лв. За Босе нямам бюджеъ, иначе ги харесвам.
Цитирай
#9

Колеги, така е и при мен, дори с обикновено хендсфри (Plantronics). Решение за сега не съм открил. Адски е неприятно, особено ако е започнат разговор.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)