Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със сим 2 на Huawei p9 lite
#1

Здравейте, имам проблем с втората сим карта на Huawei p9 lite, първата си върви без проблем. Също така и в менюто на телефона липсва управление на 2те си карти.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами най вероятно си с едносимоия варианта щом няма в менюто за врора сим.

Samsung S23+
Цитирай
#3

Апарата има ли второ гнездо за сим?Ако има,някога работело ли е?Нещо правил ли си-рутване,отключване на буутлоуд,обновяване на системата?
Цитирай
#4

Здравейте, има второ гнездо, което е смесено за сим и за карта памен. С картата памет няма проблем работи си, но слота за сим 2 не работи. Пробвах и с карти на други оператори същата работа, телефона беше със стария софтуер, като не се получиха нещата го упдейтнах с новия.
Цитирай
#5

То и едносимовите са с две гнезда като едноро работи само с мемори карта. Имаш ли два imei ? Ако е един си едносимов

Samsung S23+
Цитирай
#6

Не е вярно!Във второто гнездо слагаш сим 2/или СД карта.А ако си поиграеш,може да сложиш и двете-сим,лепнат на СД картата Smile Препоръчвам ти,след като си направил ъпгрейд,пусни на машинката ресет!И провери дали радио-модулът има 2 IMEI.
Цитирай
#7

Колега аз съм имал този модел едносимов които също е с две гнезда но едното е само за карта памет така че ако ще да залепи и пет катрти и ресет да прави ако е едносимов все тая

Samsung S23+
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)