Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

не се включва телефона след инсталиране на SUPERSU
#1

Имам сериозен проблем който до момента не съм му решил решението. След като си инсталирах последната версия на LineageOs , twrp т.н т.н реших да си го руутна както пише - изтеглям SUPERSU и флашвам към телефона. изписва ми успешно и давам reboot . След ребоота телефона стой само до логото към андроида. Всички пишат да се влезе в Download Mode , но аз след като направя КАКВАТО и да била компинация с бутон нагоре , надолу заедно с power бутона е безуспешно. Телефона не влиза в
    Download mode. За съжаление не мога да вляза и в recovery за да си махна андроида и да си флашна наново каквото и да било. Моля бихте ли помогнали защото така телефона бива неизползваем и не езнам ка кда си го оправя  Sad  Grater Bu Bu Bu
Цитирай
Аксесоари
#2

Има не малка вероятност платката да е изгоряла.

Tapatalk
Цитирай
#3

платката е сменена още преди 1 година , когато се получи същият проблем
Цитирай
#4

Това не значи, че не може да е изгоряла пак.
Поне симптомите, които описваш водят към изгорялата платка.

Sent from my DUK-L09 using Tapatalk

LG G4
Цитирай
#5

Да не говорим, че има и по три изгорели платки на един телефон...

Tapatalk
Цитирай
#6

аз не мога да вляза в този Download режим ... опитах и да нагрея чипа с сешоар както има в много клипове но безуспех до момента. няма как да ми отчете устройството. Стига ми само до зареждането на лого
Цитирай
#7

За да влезнеш в download mode, гасиш напълно телефона.Usb кабела трябва да ти е включен в компютъра. Натискаш копчето за усилване и без да го пускаш, включваш usb кабела. Държиш бутона за усилване, докато не се появи надписа download mode. В този режим с LG Flash tool, можеш вече да върнеш стоков ром, който предварително си свалил. Гледай преди тази процедура да се увериш, че имаш инсталирани последните драйвери на LG за телефона.
Ако и така не влизаш в download mode, провери в dеvice manager на windows-a, дали нямаш неразпознати устройства, когато е включен телефона и ако има, кажи какво точно пише на тях.

Motorola Defy --> Samsung Galaxy Nexus -- > LG G2 D802 --> LG G4 H815 / 4CORE Fix --> LG V30 H930
Цитирай
#8

(2017-08-21, 20:50:16)StefanG написа:  За да влезнеш в download mode, гасиш напълно телефона.Usb кабела трябва да ти е включен в компютъра. Натискаш копчето за усилване и без да го пускаш, включваш usb кабела. Държиш бутона за усилване, докато не се появи надписа download mode. В този режим с LG Flash tool, можеш вече да върнеш стоков ром, който предварително си свалил. Гледай преди тази процедура да се увериш, че имаш инсталирани последните драйвери на LG за телефона.
Ако и така не влизаш в download mode, провери в dеvice manager на windows-a, дали нямаш неразпознати устройства, когато е включен телефона и ако има, кажи какво точно пише на тях.

Разбирам напълно - но не мога да вляза в самият DOWNLOAD MODE - правя това което казваш като задържам бутоните дали веднъж ще пробвам с надолу или нагоре без успешно. Просто показва че няма батерия и до там ...  Драйвъри имам свалил съм това което ми трябва , всичко просто не става ..

Колкото и време да задържам бутона започва да премига това ,че няма батерия.. мисля че задържането на бутона в продължение на минута не е успешно.
Цитирай
#9

Значи ти остава варианта със сд картата. Ето този. Не ми се е налагало да стигам до него, така че ако нищо друго не помага, пробваш и дано да се оправи по този начин.

Motorola Defy --> Samsung Galaxy Nexus -- > LG G2 D802 --> LG G4 H815 / 4CORE Fix --> LG V30 H930
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)