Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с пауър бутона и рестартиране на телефона
#1

Здавейте,

От скоро имам следният проблем:
Когато натисн пауър-бутона за да включа телефона директно се включва камерата (която операция трябва да се извършва при две натискания на бутона). Не се случва всеки път , но е доста дразнещо.
Вторият проблем, който последва от това е рестартирането на телефона (поняга се изключва). Прпеди две седмици при един такъв рестарт около 1 час не можа да се стартира операционната система.
Изчетох доста мнения и в чужди форуми като основният извод, който си направих е , че е заминал пауър-бутона.
Моля да споделите мнение.....
Поздрави,
Николай
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей! Наскоро имах същия проблем и се оказа,че е от пауър бутона.След като го смених нямам проблеми вече,опитай и ти Smile
Цитирай
#3

Точно така, от бутона за включване е. Сменяй го - цената е около 30 лева

POCO F1
Цитирай
#4

(2017-08-23, 16:06:13)nikkor2011 написа:  Точно така, от бутона за включване е. Сменяй го - цената е около 30 лева

Вчера се обадих в Мост компютърс, които са оторизиран дилър. Казаха ми, че телефона е много стар и нямат части за него, но бутона бил част от платката и трябвало да се смени и тя - цена около 400 лв, но нямало на склад. От София съм - бихте ли препоръчали сервиз.......
Цитирай
#5

Аз съм от Бургас и сменях моя бутон преди повече от година. Струваше 30 лв. http://www.mediaboxbg.com
Обади се и питай. Успех

POCO F1
Цитирай
#6

Пробвай в Citytel, там съм сменял за 35лв, но беше преди година.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)