Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем (връщане назад)
#1

Здравейте! Имам следния проблем. Като вляза някъде, дали в менюто или в някое приложение ме връща назад. Просто самия сензор долу се натиска някак си или нещо друго става. Не знам дали е от стъкления протектор. Какво да направя? Мога ли да ги изключа? Влиза в браузъра. Влизам да пробвам да изтрия историята, като цъкна бутона изчистване и ме връща пак в историята.

Samsung Galaxy S III Mini VE GT-I8200 BLUE
4.2.2 Jelly Bean | Stock | Not Rooted | + Samsung MicroSDHC 16GB Class 10


Цитирай
Аксесоари
#2

На криво да е залепен? Или има въздух точно над сензора за "назад" под стъкления.
Пробвай да го отлепиш и сподели Smile



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай
#3

Не прави проблеми за сега. Преди 3 дена ми го направи това и спря.

Отново се получи. Каква е причината? Влизам в менюто, връща ме на началния. След това влизам в менюто, отваря ми там където се сортира менюто, просто се цъка и така. Не вярвам да е от протектора. Цял ден нищо му няма, сега пак почна. Има ли вероятност ако е сменян тъча да е от това? Ама как така 2 дена му няма нищо, и сега за 5 минути го прави това? Отключвам телефона, изчаквам го, цъква 3 пъти сензора (т.е. пак се връща назад ама няма на къде да се върне) прави го 3 пъти и се оправя. Прави едни и същи неща. Връща ме до край и после в менюто пак ми отваря 3те точки горе за сортиране и редактиране и спира. Не ми отваря някое приложение, ами отваря точно там. Също така, като вляза примерно някъде и ме връща на момента без да светва и сензора. Мога ли да ги спра тези сензори или какво да правя?

Samsung Galaxy S III Mini VE GT-I8200 BLUE
4.2.2 Jelly Bean | Stock | Not Rooted | + Samsung MicroSDHC 16GB Class 10


Цитирай
#4

Един рисет, би бил добър вариант.

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
#5

И аз го имам този проблем от скоро. Прави го когато си иска. Нямам кейс нямам и протектор. Явно сензора сдава багажа. Колега ако решиш прпблема пиши да кажеш какво си направил.

Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

А с ресет пробва ли? Изтървал ли си го на скоро? Правен ли му е ремонт? Ако не се оправи явно е по скоро хардуерен проблем.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#7

Здравейте... имам следния проблем... преди 2 години сложих пръстов отпечатък и парола... но ги ползвах  1 - 2 дена и ги махнах... сега дадох телефона на детето и тя иска да си сложи пръстов отпечатък... оказа се обаче че и иска парола а аз не помня паролата която сложих тогава... има ли вариант да изчистя телефона за да може тя да си сложи нейния отпечатък...

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#8

Флашваш наново с ODIN и пак си в играта
П.С.- Относно сензорния бутон връщане назад......
Имах същия проблем,мислих си че е от удар,смачкан протектор изкривен корпус и т.н. Проблема се реши случайно след руут и инсталиране на custom rom.
След като реших че моднатия ром не ми харсва върнах стоковия и всичко си беше наред.
Беше наред още с мода. Дано съм полезен,при мен проблема изчезна....
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)