Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да преинсталирам lenovo s90 u
#1

Здравейте, с риск да не уцеля секцията ще помоля за помощ. Имам телефон  lenovo s90 u - та проблема му е че след опит за връщане на фабричните настройки нещо заби. Всичко му изчезна профили, гугъл, фейсбук. Загубиха ми се 9 гига от паметта в раздел разни , а всъщност няма нищо там. Като се опитам да върна отново фабричните настройки или да му ъпдейтна софтуера ме изхвърля от настройки. Та молбата ми е - ако някой може да ми каже как да го оправя или откъде да сваля софтуер за този модел за преинсталация??? Много благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Не съм се занимавал с Lenovo , но ето ти линк в Google прегледай клипчетета в началото и след това си дръпни съответния РОМ и го инсталирай по начина по който е показано в клипчетата.

https://www.google.bg/search?source=hp&q...a2qyfHqTJw

Не е много трудно ако се чете и внимава.

Sony M4 Aqua
HUAWEI Nova 5T
Цитирай
#3

Благодаря,вече си го оправих. Свалих нужните програми от някакъв руски сайт и сега е ок. Само няма БГ меню, но е поносимо Smile
Цитирай
#4

Леле, преди около 2 години я имах тая мръсна гад S90, даже тук имах тема за изчезнало пространство от телефона.
Това е отвратителен телефон, от него насам никой не може да ме убеди да си взема Lenovo по какъвто и да е повод за смартфон, нещо отвратително е.
Батерията е мега мизерна, екрана на слънце е буквално невидим, бъговете са на всяка крачка, лаговете постояни, направо си е за коша, аз в тоя телефон не съм видял едно нормално нещо.
С кеф го продадох.
На мен така ми се изгубиха 2.4 GB - изтеглих си някаква игра, изтрих я после, но заетото остана и така завинаги.

Поне при теб се е оправило, при мен и ресета не помогна.
Цитирай
#5

(2017-08-29, 17:13:26)alisali1234 написа:  Леле, преди около 2 години я имах тая мръсна гад S90, даже тук имах тема за изчезнало пространство от телефона.
Това е отвратителен телефон, от него насам никой не може да ме убеди да си взема Lenovo по какъвто и да е повод за смартфон, нещо отвратително е.
Батерията е мега мизерна, екрана на слънце е буквално невидим, бъговете са на всяка крачка, лаговете постояни, направо си е за коша, аз в тоя телефон не съм видял едно нормално нещо.
С кеф го продадох.
На мен така ми се изгубиха 2.4 GB - изтеглих си някаква игра, изтрих я после, но заетото остана и така завинаги.

Поне при теб се е оправило, при мен и ресета не помогна.

Преинсталирах го и затова се оправи, при мен ги нямаше близо 10 гига. Сега не ми отваря гугъл плей, но аз си свалям програмите през една програмка която го лъже  Smile пък иначе има добри параметри картината е супер, а и звука му е силен.
Цитирай
#6

@Валя 666, свали си някоя по-стара версия на apk на приложението от същия "някакъв руски сайт". Успех!

 
Цитирай
#7

(2017-09-01, 22:47:15)NoMaD написа:  @Валя 666, свали си някоя по-стара версия  на apk на приложението от същия "някакъв руски сайт". Успех!

точно с apk сваляма Smile  Благодаря все пак Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)