Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Music Player / сериозен проблем с телефона
#1

Толкова бях доволен от музикалния плеър, може би един от най-добрите стокови плеъри. С тези обложки и лирики, които има е страхотен но... 
След последният ъпдейт ми изтри половината музика, която беше с най-високо качество. 
Когато вляза в папката на даден албум и пусна песен си тръгва, но самият плеър не може да намери песните вече, да ги вкарам всички в плеъра, няма как постоянно от папката да пускам отделни песни...

Пробвах да изтрия приложението, но нали е стоково, не ми позволява. Пробвах да сваля стара версия, дава ми грешка. 
Имате ли някакво решение?

Аудио файловете, които загубих са Wav формат, останалите mp3 ми стоят...
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай Pi Player и чакай друг ъп

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

Успях да върна старата версия, но Музикалния плеър не намира никаква музкка в телефона ми. Изтеглих и Pi Player той също ми прави този проблем, не намира песни, а в телефона имам.. доста!

Всичко дойде след един опит да изтрия Мозила и Опера браузър. Телефона заби и се изключи сам. Като се включи започнаха ъпдейти и музикалния плеър беше една от апликациите, които се обновиха.

Друг проблем след забиването на телефона е, когато вляза в Гугъл магазина и тръгна да свалям нещо ме изхвърля веднага. Свалям си плеърите като търся apk. Файлове, не знам дали от там идва проблема с намирането на песни, но не би трябвало.

Още един проблем. Когато задържа  Power бутона, преди ми излизаха няколко опции, Рестартиране, изключване, самолетен режим и не помня още какво. Сега със задържането забива и дава черен екран. Трябва да  задържа отново след известно време и телефона се включва наново, като преди това е имало насилствено изключване.

Някой имал ли е подобни проблеми?

П.с. още един проблем. Не мога да си избера мелодия за звънене, изписва неуспешен избор на рингтон от песните, които са ми в телефона.

Дали да го давам в магазина, има гаранция до април.

Проблемът става все по-сериозен, колкото повече се ровя, толкова повече проблеми намирам.
Сега отварям приложението "Галерия" и ме изхвърля по същия начин като Гугъл плей магазина. Снимки не мога да отворя дори и от хранилището, въпреки, че си стоят ттам снимките.

Извинявам се, че пиша така, но телефона се прееба тотално, помагайте, моля ви!!!

Проблем и с камерата,не ми я отваря к нея, изхвърля както по-горните приложения. А утре заминавам за UK. Тотално съм разочарован, има ли бърз вариант да го излекувам?

Като ми звънят няма мелодия, поради по-горните проблеми, не чете мелодии и снимки Big Grin обаче снимките на контакт стоят....
Цитирай
#4

Пробвай с един профилактичен хард ресет. Естествено с бекъп преди него Wink

Изпратено от моят HUAWEI CAN-L11 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

(2017-08-23, 07:06:21)johnterry7 написа:  Толкова бях доволен от музикалния плеър, може би един от най-добрите стокови плеъри. С тези обложки и лирики, които има е страхотен но...  
Тествай тогава Poweramp Music Player, дано ти свърши работа.

 
Цитирай
#6

Според мен си за заводски.

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)