Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ром за huawei y6 pro
#1

бях върнал телефона фабрични и ми поиска имейл но като го въведа показва моля влезте посредством един от профилите на собственика за това устройство опитах със ъпдейт фаил от официалния сайт само прави ъпдейт но пак ми изисква тези неща според мен ако сменя рома ще се оправи ли там е проблема не намирам ром за него
Цитирай
Аксесоари
#2

Не стана ясно за какво питаш, запетаите на форума все още са безплатни - може да ги пробваш.

 
Цитирай
#3

(2017-08-23, 18:25:11)NoMaD написа:  Не стана ясно за какво питаш,  запетаите на форума все още са безплатни - може да ги пробваш.

въпросат ми е може ли да ми дадете стоков ром за телефона защото 2 дена търся не намирам
Цитирай
#4

(2017-08-23, 18:29:41)destruk7or написа:  въпросат ми е може ли да ми дадете стоков ром за телефона защото 2 дена търся не намирам
Тук провери ли : цък

 
Цитирай
#5

(2017-08-23, 20:10:31)NoMaD написа:  Тук провери ли : цък

да официалния ром е ъпдейт апък аз искам да изтрия стария и да кача нов ром когато го стартирам да не ми изисква регистрация както написах по от горе
Цитирай
#6

Колега destruk7or, успя ли да намериш решение на проблема? Питам защото имам същия телефон със същия проблем.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)