Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony xz premium ъпдейти
#26

Тоя път ударихме Samsung в земята Cool. Sony се отсрамиха подобаващо. Да видим как ще се държи бисквитката Visslar
Цитирай
Аксесоари
#27

Аз си гриза ноктите от нетърпение, че искам да му пусна една камара тестове, ама сигурно чак в началото на ноември ще получа осмичката...
Цитирай
#28

Защо чак ноември? От вчера го имам :-)! Всичко работи.
Цитирай
#29

Незнам дали си внушавам, но ми се струва, че камерата е тотално омазана при нощно снмане. Като закупих телефона правих няколко снимки и се бяха получили доста впечатляващо. Сега след ъпдейта... Нощните снимки са едно голямо.........
Иначе ми допада, че поне за сега, батерията се държи доста по прилично.

Xperia™ X10 Black  >> Xperia™ Neo  >> HTC Incredible™S >> 1) HTC One™X / 2) Galaxy™ S duos >>
  >> 1) Xperia™ Z / 2) Galaxy™ CORE  >>  1) Xperia™ Z2 / 2)HTC 8s  >> Xperia™ Z5  >>>  Xperia™ XZPremium Chrome 
>>> Galaxy™ S9+ blue >>> Galaxy™ S10+ Green >>> Galaxy™ Note 10+ Glow
Цитирай
#30

Някой да каже има ли в YouTube 4k hdr 60fps при мен максимумът е 1080p тоест HD. При 7.1.1 имах 4K hdr макар че лаг-ваше.

Sent from my G8141 using Tapatalk

SE Xperia Neo unlocked by test point KK 4.4.4,  SE Xperia Neo V unlocked by test point ICS 4.0.4,  SE Xperia X8 CM7.2,Sony Xperia Z3 copper Concept, Xperia XZ Premium.
Не винаги съм прав, но никога не греша.
Цитирай
#31

(2017-10-29, 19:46:20)mikyunix написа:  Някой да каже има ли в YouTube 4k hdr 60fps при мен максимумът е 1080p тоест HD. При 7.1.1 имах 4K hdr макар че лаг-ваше.

Sent from my G8141 using Tapatalk
Разбрах, проблема не свързан с Oreo просто YouTube са премахнали 4k hdr 60fps така или иначе лаг-ваше в несвяс.

Sent from my G8141 using Tapatalk

SE Xperia Neo unlocked by test point KK 4.4.4,  SE Xperia Neo V unlocked by test point ICS 4.0.4,  SE Xperia X8 CM7.2,Sony Xperia Z3 copper Concept, Xperia XZ Premium.
Не винаги съм прав, но никога не греша.
Цитирай
#32

(2017-10-28, 22:28:56)Alexander97 написа:  Защо чак ноември? От вчера го имам :-)! Всичко работи.

С Custom UK съм, идват с около седмица забавяне... Приблизително. Не искам да го ръгам насила.
Цитирай
#33

Двусимовите имали проблем със снимките след ъпдейта
Но края на месеца ще има фикс
Цитирай
#34

Пуснали са нов ъпдейт Smile

Xperia™ X10 Black  >> Xperia™ Neo  >> HTC Incredible™S >> 1) HTC One™X / 2) Galaxy™ S duos >>
  >> 1) Xperia™ Z / 2) Galaxy™ CORE  >>  1) Xperia™ Z2 / 2)HTC 8s  >> Xperia™ Z5  >>>  Xperia™ XZPremium Chrome 
>>> Galaxy™ S9+ blue >>> Galaxy™ S10+ Green >>> Galaxy™ Note 10+ Glow
Цитирай
#35

Днес дойде новия ъп!


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)