Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Пукнат дисплей
#1
Exclamation 

Здеарвейте,

Колеги. Къде ли не съм изпускал този телефон с бруталните протектори. Но днес, малшанс. Падна на остър камък и мина през протектора до дисплея. Кристалите са се разтекли в някаква част. То си личи пукнатото. Четох тук, но явно трябва да взимам нов. Някой може да ли да ме насочи към коректен сервиз с огиринални части. Наиситна си обичам телефона. Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Най-добре в оторизиран сервиз да стане това.

 
Цитирай
#3

(2017-08-25, 18:18:40)NoMaD написа:  Най-добре в оторизиран сервиз да стане това.

От Самсунг България ме насочиха към оторизиеан сервиз "Сръчков" в Гео Милев. 310лв. с труда и ДДС. Пратих им го по Еконт, след седмица ще си го взема лично.
Цитирай
#4

Човек, то целия апарат струва вече толкова...

Galaxy Note 8
Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай
#5

(2017-08-26, 07:27:05)stamo1911 написа:  Човек, то целия апарат струва вече толкова...

Е, не е толкова Wink
Цитирай
#6

е, аз купих на приятелката ми за 350лв. с пълен комплект и гаранция.И според мен наистина не си струва да го правиш.

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#7

(2017-08-27, 08:18:16)mavrut написа:  е, аз купих на приятелката ми за 350лв. с пълен комплект и гаранция.И според мен наистина не си струва да го правиш.
От продавалник ли? Или нещо втора ръка за тези пари? Защото аз втора употреба купувам ако съм отчаян само.
Цитирай
#8

Да, от продавалник, струваше ми се шашма ама абсолютно нищо му нямаше на телефона,просто човека имаше спешна нужда от пари.Аз отчаян не съм бил никога, но за тези пари не можеш да вземеш нищо ново и близко до тези характеристики, беше и на 44 часа разговори, за мен си е далавера Smile

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#9

(2017-08-27, 18:26:08)mavrut написа:  Да, от продавалник, струваше ми се шашма ама  абсолютно нищо му нямаше на телефона,просто човека имаше спешна нужда от пари.Аз отчаян не съм бил никога, но за тези пари не можеш да вземеш нищо ново и  близко до тези характеристики, беше и на 44 часа разговори, за мен си е далавера Smile
Е, за мен не е. Знам как съм си поддържал телефона и идла да си е с неговия хардуер. Освен всичко е в гаранция, която в оторизиран сервиз ми продължават.  Предпочитам да вложа тези пари и да знам, че това си е моят телефон. Имам парите да си го позволя, така че ще е така. Мога да пиша след като го взема, за да знаете колегите.
Цитирай
#10

Здравейте,
Счупих си дисплея и тъча на телефона. Някой знае ли програма с която мога да си извлека данните от телефона?Когато го включа към компютъра,не мога да разреша свързване от телефона,тъйкато ми е счупен дисплея,ако това инфо ще ви помогне. Бях го дал на сервиз за 240 лв.,но седя там 3 седмици,без да успея да намерят читав дисплей. От самсунг пък ми обявиха 300 лв. и смятам ,че не си заслужава парите през 2018.
Цитирай
#11

FoneLab for Android. Много добра, но не намерих crack :/
(2018-12-04, 17:21:16)kuk0_0 написа:  Здравейте,
Счупих си дисплея и тъча на телефона. Някой знае ли програма с която мога да си извлека данните от телефона?Когато го включа към компютъра,не мога да разреша свързване от телефона,тъйкато ми е счупен дисплея,ако това инфо ще ви помогне. Бях го дал на сервиз за 240 лв.,но седя там 3 седмици,без да успея да намерят читав дисплей. От самсунг пък ми обявиха 300 лв. и смятам ,че не си заслужава парите през 2018.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)